У Києві пройшов фінал відбору на марафон морської піхоти США

понеділок - п'ятниця
18
15
Спецкор
Цей забіг - один із наймасштабніших на планеті, щороку у ньому беруть участь понад 30 тисяч учасників бойових дій з усього світу. 

Учасники відбору – бійці, які зазнали важких поранень, у деяких із них немає кінцівок, проте у всіх присутні жага до перемоги та незламний дух. Із сорока учасників десять тих, в перших лавах пробіжать дистанції, вже восени поїдуть представляти Україну. Сам марафон відбудеться у жовтні у США, поблизу Вашингтону.

"Я почав займатися спортом, коли знаходився в госпіталі, і зрозумів, що це моє. Цього достатньо і для фізичної реабілітації, і для психологічної, і моральної", – ділиться Юрій Дмитренко, один з учасників змагань. Хлопець вправно пересувається на протезі, а вже скоро має отримати спеціальний, біговий.

Серед учасників і Вадим Свириденко. У чоловіка відсутні кінцівки, але минулого року у марафоні у США він вже довів, на що здатен та прийшов першим серед українців.

Подробиці марафону справжньої мужності розкаже Спецкор на 2+2.

Поширити в соціальних мережах:

Останні новини
Іржаві автівки у дворах можуть нести смертельну загрозу
Іржаві автівки у дворах можуть нести смертельну загрозу
23 01 2018
ДжеДАІ

Іржаві каркаси старих авто, що роками гниють у дворах, можуть бути смертельно небезпечними. Навіть після кількох смертей, українці не звертають увагу на автомотлох біля власних будинків.

Турецькі сміттярі зібрали бібліотеку із "врятованих" книг
Турецькі сміттярі зібрали бібліотеку із "врятованих" книг
23 01 2018

Збирачі сміття із Анкари відкрили публічну бібліотеку, яка складається із викинутих книг. Кілька місяців сміттярі рятували книги, а потім до них підключилися і місцеві жителі.

NASA повідомляє: Сонце старіє
NASA повідомляє: Сонце старіє
23 01 2018

Вплив світила на планети нашої системи слабшає.