20 12 2016

Ще один боєць АТО на волі

понеділок - п'ятниця
18
15

Спецкор

Після двох років ворожого полону нарешті звільнили останнього "кіборга" Тараса Колодія.

26-річний "кіборг"-десантник Тарас Колодій до полону потрапив у січні 2015 року під час погано спланована операція деблокування уцілілих бійців ДАПу. Майже два роки боєць провів у катівнях ДНР, доки нарешті не зміг повернутися додому. Каже, що вижити допомогли тільки підтримка так само полонених побратимів та надія побачити рідних. Наразі герой перебуває у лікарні, де має пройти фізичну та психологічну реабілітацію.

"У нас потрапило дванадцять чоловік, з яких троє були з важкими переломами. Перший-другий день було тяжко фізично. Морально один одного постійно підтримували, що вдома чекають, скоро все закінчить і буде добре", – пригадує страшні роки Тарас.

У полоні продовжують перебувати ще сто десять людей, бійців та цивільних. Сам ворог називає цифру вдвічі меншу – 58 осіб.

Подробиці щасливого звільнення розкаже Спецкор на 2+2. 

Поширити в соціальних мережах:

Останні новини
Духовні воїни: священиків запросили на службу до лав Нацгвардії
Духовні воїни: священиків запросили на службу до лав Нацгвардії

Військові капелани, які раніше підтримували воїнів лише на волонтерських засадах, відтепер офіційно працюватимуть на Сході. 

У Києві пройшов фінал відбору на марафон морської піхоти США
У Києві пройшов фінал відбору на марафон морської піхоти США

Цей забіг - один із наймасштабніших на планеті, щороку у ньому беруть участь понад 30 тисяч учасників бойових дій з усього світу. 

"Залізна людина" Олег Іваненко поставив рекорд з триатлону
"Залізна людина" Олег Іваненко поставив рекорд з триатлону

У чоловіка не працюють спина, ноги та трицепси, і тільки завдяки силі одного біцепса кистей рук та власній наполегливості він завершив довжелезну дистанцію в 228-м кілометрів триатлону Ironman.