16 01 2017

Погроза чи замах на вбивство: вибух у домі догхантера Олексія Святогора

понеділок - п'ятниця
18
15

Спецкор

Замах на життя Олексія Святогора, відомого на всю країну своїм негативним ставленням до вуличних тварин та суперечками із зоозахисниками, здійснили невідомі у Києві. 

Нещодавно у столиці у поштову скриньку одіозного догхантера Олексія Святогора невідомі зловмисники заклали гранату. Від вибуху постраждав брат чоловіка, Євген. Саме він першим перевіряв пошту.

"Був хлопок, в спину удар, і мене винесло за двері", – розповідає Євген Святогор.

Сам Олексій у квартирі не мешкає, пояснює, що тільки забирає час від часу свою пошту. Чоловік здогадується, що замах пов'язаний з його діяльністю – отруєнням вуличних собак, про яке він відкрито заявляє у соцмережі.

"Ряд версій, зокрема і професійна діяльність потерпілого, а також причетність його родичів до жорстокого поводження із тваринами", – прокоментувала ситуацію Оксана Блищик, речник національної поліції у Києві. Жодних доказів у поліції наразі немає.

Подробиці дивіться у Спецкор на 2+2.

Поширити в соціальних мережах:

Останні новини
Духовні воїни: священиків запросили на службу до лав Нацгвардії
Духовні воїни: священиків запросили на службу до лав Нацгвардії

Військові капелани, які раніше підтримували воїнів лише на волонтерських засадах, відтепер офіційно працюватимуть на Сході. 

У Києві пройшов фінал відбору на марафон морської піхоти США
У Києві пройшов фінал відбору на марафон морської піхоти США

Цей забіг - один із наймасштабніших на планеті, щороку у ньому беруть участь понад 30 тисяч учасників бойових дій з усього світу. 

"Залізна людина" Олег Іваненко поставив рекорд з триатлону
"Залізна людина" Олег Іваненко поставив рекорд з триатлону

У чоловіка не працюють спина, ноги та трицепси, і тільки завдяки силі одного біцепса кистей рук та власній наполегливості він завершив довжелезну дистанцію в 228-м кілометрів триатлону Ironman.