17 10 2016

"Пісні війни" прозвучали у Львові

понеділок - п'ятниця
18
15

Спецкор

У Львові стартував мистецько-соціальний проект "Пісні війни", який має об'єднати колишніх бійців та відомих виконавців.

"Ніхто цього не зробить краще, ніж бійці. Вони знають, про що вони співають", – переконаний Богдан Ковальчин, демобілізований боєць АТО та учасник проекту "Пісні війни". Разом із українським виконавцем Арсеном Мірзояном колишній десантник випустив пісню, яку було презентовано до Дня захисника України.

Ще один з учасників, Олександр Рожко на війні не вперше, але знає: "От якраз в Афганістані я зрозумів, що пісня дуже сильно підтримує хлопців. Коли я приїжджав з виїздів, хлопці чекали, щоб я заграв на гітарі щось про Україну, про дім. І я зрозумів, що пісня являється моральною складовою будь-якої армії".

Цей проект покликаний не тільки розповісти слухачам, що таке фронтові будні, а й являється своєрідною психологічною реабілітацією для бійців.

"В альбом мало би увійти порядку п'ятнадцяти пісень. Станом на зараз вже записано п'ять", – повідомляє Галина Гузьо, ініціатор проекту.

Альбом має вийти наступного року – на створення кожної пісні творча група витрачає кілька місяців. А до кінця цього року організатори обіцяють вихід ще двох чи трьох синглів.

Програма Спецкор на 2+2 на власні очі побачила, як створюються найпатріотичніші музичні композиції, подробиці у ВІДЕО.

Поширити в соціальних мережах:

Останні новини
Духовні воїни: священиків запросили на службу до лав Нацгвардії
Духовні воїни: священиків запросили на службу до лав Нацгвардії

Військові капелани, які раніше підтримували воїнів лише на волонтерських засадах, відтепер офіційно працюватимуть на Сході. 

У Києві пройшов фінал відбору на марафон морської піхоти США
У Києві пройшов фінал відбору на марафон морської піхоти США

Цей забіг - один із наймасштабніших на планеті, щороку у ньому беруть участь понад 30 тисяч учасників бойових дій з усього світу. 

"Залізна людина" Олег Іваненко поставив рекорд з триатлону
"Залізна людина" Олег Іваненко поставив рекорд з триатлону

У чоловіка не працюють спина, ноги та трицепси, і тільки завдяки силі одного біцепса кистей рук та власній наполегливості він завершив довжелезну дистанцію в 228-м кілометрів триатлону Ironman.