"Переможці 2": друга частина фотовиставки про непереможних героїв відкрилась у Києві

понеділок - п'ятниця
18
15
Спецкор
Фотовиставка, присвячена людям, які під час бойових дій втратили кінцівки, але не втратили силу духу й мужність, відкрилась у столиці. 

Ще рік тому проект, що надихає жити та не опускати рук, вразив не тільки Україну, а й цілий світ. Світлини та розповіді бійців, які втратили кінцівки у зоні АТО, але навчилися жити повноцінним яскравим життям, мав на меті довести, що людей із обмеженими можливостями немає. Автори прагнули привернути увагу до проблеми інвалідності воїнів АТО, змінити погляди суспільства, яке мало б перестати виокремлювати їх від інших.

Днями друга частина проекту, "Переможці 2", стартувала у Києві у НСК "Олімпійському". Цього разу акцент було зроблено на психологічній та спортивній реабілітації бійців, а також на необхідності розвитку спортивного протезування в Україні. П'ятнадцять героїв проекту, які перемогли у першу чергу самі себе, своїм прикладом доводять, що можливо не тільки навчитися ходити наново, а й бігати, змагатися, займатися спортом.

"Своїми досягненнями він буде надихати інших і буде показувати та доводити, що протез – це не вирок", – впевнений Андрій Мацола, меценат проекту.

Проект став реальністю завдяки допомозі меценатів та усіх небайдужих. Цього року до нього приєднався й Паралімійський комітет України. 1+1 та "Viva!" об'єднали зусилля, щоб створити благодійний випуск журналу з історіями українських героїв із необмеженими можливостями. Зібрані кошти мають піти на реабілітацію бійців та протезування.

"Цей проект потрібен не стільки, можливо, людям з цими надзвичайними можливостями, скільки нам самим для того, щоб ми мали віру в самих себе, що ми разом, ми переможемо", – впевнений Олександр Ткаченко, генеральний директор "1+1 медіа".

Вже наприкінці квітня виставка вирушить українськими містами, а згодом фотографії нескорених героїв побачать й інші країни.

Подробиці з відкриття фотовиставки дивіться у Спецкор на 2+2.

Поширити в соціальних мережах:

Останні новини
Одеса потерпає від кліматичної атаки
Одеса потерпає від кліматичної атаки
19 01 2018
Спецкор

Частину області засипає снігом, частину заливає дощем.

Що принесе закон про деокупацію та реінтеграцію Донбасу?
Що принесе закон про деокупацію та реінтеграцію Донбасу?
19 01 2018
Спецкор

Окупація розпочалася 20 лютого 2014 року й лише на четвертому році існування цей факт закріпили на законодавчому рівні.

Рятувальники закликають не виходити на водоймища
Рятувальники закликають не виходити на водоймища
19 01 2018
Спецкор

Тільки на Київщині довелося рятувати вже вісьмох чоловіків, які провалювалися у крижану воду.