Лікарі-волонтери завітали у прифронтову зону, щоб оглянути місцевих дітей

понеділок - п'ятниця
18
15
Спецкор
Вже кілька днів волонтери-медики у прифронтовій Попасній оглядають місцевих дітей.

Кожного дня – близько півсотні маленьких пацієнтів. Лікарі Першого добровольчого мобільного шпиталю імені М. Пирогова зізнаються – важко. Але Попасній та її мешканцям, які з початком бойових дій залишилась майже без медиків, ще важче.

"У нас і до війни була неідеальна ситуація. А на час активної фази проведення АТО багато лікарів та медсестер виїхало", – зізнається Микола Канатов, в.о. голови Попаснянської РДА.

Огляд проходить у єдиній на місто українській школі, розташованій просто на лінії фронту. Попереду тільки Первомайськ, Стаханов, Алчевськ. Прямі потрапляння "Граду", побитий асфальт просто біля шкільного подвір'я, потрощені фасади будівель поруч. На 2015 рік сюди припала чи не найбільша кількість обстрілів. Школа приймала удар першою - вчителі показують знайдені осколки снарядів.

"Ми просто довго тут живемо, тому не боїмося, якось звикли", – кажуть самі школярі.

"На дітях воно також відображено. Якість страхи, поганий сон – звичайно, воно присутнє", – не дивлячись на оптимізм дітей, відзначають лікарі-волонтери.

Подробиці життя у прифронтовій Попасній дивіться у випуску Спецкора на 2+2.

Поширити в соціальних мережах:

Останні новини
Іржаві автівки у дворах можуть нести смертельну загрозу
Іржаві автівки у дворах можуть нести смертельну загрозу
23 01 2018
ДжеДАІ

Іржаві каркаси старих авто, що роками гниють у дворах, можуть бути смертельно небезпечними. Навіть після кількох смертей, українці не звертають увагу на автомотлох біля власних будинків.

Турецькі сміттярі зібрали бібліотеку із "врятованих" книг
Турецькі сміттярі зібрали бібліотеку із "врятованих" книг
23 01 2018

Збирачі сміття із Анкари відкрили публічну бібліотеку, яка складається із викинутих книг. Кілька місяців сміттярі рятували книги, а потім до них підключилися і місцеві жителі.

NASA повідомляє: Сонце старіє
NASA повідомляє: Сонце старіє
23 01 2018

Вплив світила на планети нашої системи слабшає.