24 03 2017

Лікарі-волонтери завітали у прифронтову зону, щоб оглянути місцевих дітей

понеділок - п'ятниця
18
15

Спецкор

Вже кілька днів волонтери-медики у прифронтовій Попасній оглядають місцевих дітей.

Кожного дня – близько півсотні маленьких пацієнтів. Лікарі Першого добровольчого мобільного шпиталю імені М. Пирогова зізнаються – важко. Але Попасній та її мешканцям, які з початком бойових дій залишилась майже без медиків, ще важче.

"У нас і до війни була неідеальна ситуація. А на час активної фази проведення АТО багато лікарів та медсестер виїхало", – зізнається Микола Канатов, в.о. голови Попаснянської РДА.

Огляд проходить у єдиній на місто українській школі, розташованій просто на лінії фронту. Попереду тільки Первомайськ, Стаханов, Алчевськ. Прямі потрапляння "Граду", побитий асфальт просто біля шкільного подвір'я, потрощені фасади будівель поруч. На 2015 рік сюди припала чи не найбільша кількість обстрілів. Школа приймала удар першою - вчителі показують знайдені осколки снарядів.

"Ми просто довго тут живемо, тому не боїмося, якось звикли", – кажуть самі школярі.

"На дітях воно також відображено. Якість страхи, поганий сон – звичайно, воно присутнє", – не дивлячись на оптимізм дітей, відзначають лікарі-волонтери.

Подробиці життя у прифронтовій Попасній дивіться у випуску Спецкора на 2+2.

Поширити в соціальних мережах:

Останні новини
Духовні воїни: священиків запросили на службу до лав Нацгвардії
Духовні воїни: священиків запросили на службу до лав Нацгвардії

Військові капелани, які раніше підтримували воїнів лише на волонтерських засадах, відтепер офіційно працюватимуть на Сході. 

У Києві пройшов фінал відбору на марафон морської піхоти США
У Києві пройшов фінал відбору на марафон морської піхоти США

Цей забіг - один із наймасштабніших на планеті, щороку у ньому беруть участь понад 30 тисяч учасників бойових дій з усього світу. 

"Залізна людина" Олег Іваненко поставив рекорд з триатлону
"Залізна людина" Олег Іваненко поставив рекорд з триатлону

У чоловіка не працюють спина, ноги та трицепси, і тільки завдяки силі одного біцепса кистей рук та власній наполегливості він завершив довжелезну дистанцію в 228-м кілометрів триатлону Ironman.