Антон Звонцов
Звонар не йде напролом, залишаючи за собою шлейф неприємностей. Він – серфер, який ловить хвилю та варіює, поки не досягне результату.
Молодий, самовпевнений, іноді доволі нахабний, але веселий й життєрадісний оперативник, відомий за прізвиськом Звонар. Він майстерно блефує, знаходить компроміси і може домовитись навіть з ворогом, аби отримати жадане. Антон віртуозно веде подвійну гру – проводить офіційні розслідування і вирішує проблеми клієнтів, користуючись службовими контактами. Єдине, чому він вірний – собі та своїм принципам. Саме через свою невгамовність та авантюризм опер відкрито конфліктує з новим керівником, який, до речі, батько його дівчини Надії. Проте його реальні проблеми розпочинаються, коли невідомий маніяк відкриває полювання на близьких Звонцова.
Артем Алексєєв
Актор театру та кіно
Зіграв в понад 50 фільмах і серіалах, серед яких «На самій межі», «Ні слова про любов». Вперше виконав головну роль у детективному серіалі.
«Наші зйомки були схожі на справжній бойовик – погоні, бійки, перестрілки. За один день я міг десять разів отримати покришкою по спині, після чого мною вибивали двері або «запаковували» у шафу. Мій герой щосерії отримує на горіхи, але завжди перемагає – або хитрістю, або пістолетом».
«Звонар відчайдушно тікає від сірої буденності опера. Він шукає можливості, намагається не втрачати шанси, він постійно активний, готовий діяти. Від нього можна заряджати зайчиків Дюрасель».
Made on
Tilda