Волков
Безпосередній керівник Звонаря. Принциповий та чесний. На відміну від Звонцова він розсудливий та обережний в своїх словах і вчинках. Дотримується уставу і поважає закон. Волков не схвалює методи Звонцова, і, як батько, щиро опікується молодим підлеглим. Витівки Звонаря не залишаються не поміченими, тому під роздачу керівництва часто потрапляє й сам Волков. Але він знає справжню ціну Звонцову, тому не лише пробачає йому насмішки та нахабність, але й часто виправдовує його перед колегами.
Олексій Смолка
Актор театру та кіно
Відомий за головними ролями в серіалах «Ментівські війни. Київ» та «Слуга народу».
«Оперативники іронічно називають мого героя «Вовк». Бо він, як старий вовк – дисциплінований, консервативний, такий собі одинак, який не довіряє молоді. Чесно кажучи, я геть не схожий на нього і вперше граю таку роль – наставника, розважливого керівника. Для мене це певне випробування».
«Мій Волков сприймає Звонцова як сина, який вже подорослішав, але ще не має достатнього досвіду. Звонар не може зрозуміти, що потрібному цьому старому буркотуну, а Волкова дратує нахабність оперативника. Вони сперечаються, але мають єдину мету – шукати злочинців».
Made on
Tilda