Сергій
Однокласник і найкращий друг Звонцова. Талановитий фотограф і привабливий хлопець. Як і будь-яка творча людина, Сергій постійно у пошуках нового і схильний до емоційних рішень. Звонцов і Сергій завжди були нерозлучними, але напад маніяка на їх спільного друга Романа змінює життя хлопців. Відтепер між ними більше секретів і недомовок. Сергій починає таємно зустрічатися з сестрою Звонцова. І це не єдине, що він приховує від Звонаря.
Олексій Нагрудний
Відомий український актор
Працює в київському театрі «Золоті ворота» та «Молодий театр». Зіграв головні ролі в комедійних фільмах «Зустріч однокласників», «Інфоголік».
«Мій персонаж Сергій не тільки по-справжньому кохає сестру Звонцова. Він мріє стати частиною сім'ї. Дружба з опером для нього надзвичайно цінна. Саме через це, всі лаври й почесті, вся слава і повага, що дістаються Звонцову помилково, як вважає Сергій, сприймаються надто болісно. Він вважає такий стан речей жахливою несправедливістю».
«На відміну від мого героя, я ніколи не думав про роботу фотографа. Але мій тато колись захоплювався фото, а я, ще малим, допомагав йому їх проявляти. Для мене це була магія. Я і досі люблю фотографувати, постійно роблю цікаві світлини на телефон. На жаль, цифрове фото, ніколи не відтворить ті відчуття, коли ти на власні очі бачиш, як на чистому, білому папері народжується зображення».
«Я часто імпровізую на знімальному майданчику, але найвища моя мета – вийняти правду з моїх персонажів та обставин. Саме тому я багато працюю над героєм, навіть на репетиціях все роблю по-справжньому – і падаю головою в сніг, і пробираюсь кучугурами, і роблю трюки, якщо цього вимагає сценарій».
Made on
Tilda