Арцибашев
Новий керівник РВВС. Консервативний та властеливий. Його слово – закон для всіх, але не для молодого та амбітного Звонаря. Опер, який не виконує чітких наказів і самостійно вирішує, як вести розслідування, стає перепоною для суворого керівника. Слабкість Арцибашева – улюблена донька Надія, з якою він ніяк не може знайти спільної мови. Він звик бути авторитетом в очах оточуючих, тому непослух доньки сприймає як образу. Новим викликом для Арцибашева стає новина про її стосунки зі Звонцовим.
Сергій Калантай
Український та німецький актор театру і кіно
Зіграв понад 100 ролей. Серед найбільш відомих серіалів – «Слуга народу-2. Від любові до імпічменту», «Відділ 44», «Жіночий доктор-2».
«Мій герой – антипод головного героя. Арцибашев – це людина старої закваски. В нього є свої принципи, якими він не хоче поступатись. Мені подобається, що він існує в своєму світі та чітко тримає власну позицію відносно усіх. Арцибашев звик до того, що йому кожен підпорядковується: його донька, ситуація, весь відділок. Тому для нього Звонцов – це нова людина, яка змінює його життя та світогляд».
«На майданчику «Звонаря» дуже багато колег, з якими я працював раніше в кадрі. Олексій Смолка, Женя та Іра Авдєєнко, Наталка Бабенко, яка в попередньому проекті грала мою доньку. Приємно, коли ти знаєш колег, і тобі легше будувати місточки партнерських стосунків».
«У нашому серіалі іронії навіть більше, ніж правди. Ми не граємо справжніх ментів, це все цікава детективна історія і вигадка. Справжня документальність дуже сіра, проста і взагалі нецікава. А тут є і сміх, і пригоди, і кримінал. Мене захопило те, що Звонцов – це не людина-ідеаліст, яка бореться за правду. Він трошки кепкує та ставиться до усіх ситуацій з іронією».
Made on
Tilda