- Скляна жаба
Цей посібник по анатомії земноводних запросто стрибає по тропічних лісах Центральної та Південної Америки. Її внутрішні органи можна розгледіти лише знизу, згори – це маленька зелена жабка.
- Сом-привид
У теплих водах біля узбережжя Таїланду та Індонезії живе той, кого місцеві називають сом-привид. Іноді здається, що голова і хребет азійського скляного сома плавають самі по собі. Своїм незвичним виглядом він завоював палке захоплення акваріумістів усього світу.
- Привид-креветка
Тіло цих ракоподібних цілком прозоре, однак у променях сонця переливається усіма кольорами веселки. Свої домівки скляні креветки часто облаштовують у отруйних анемонах, адже не чуттєві до їхніх токсинів.
- Грета-ото
Це найпоширеніший вид метеликів від Мексики до Аргентини. Її крильця схожі на основу для вітража, бо між їхніми жилками немає кольорових лусок. Крім непомітності, вона має ще один механізм захисту від хижаків – гусінь Грети-ото їсть отруйні рослини, аби метелик був гірким.
- Сальпа
Може, сальпи і виглядають, ніби щойно з фільмів жахів, але це цілком невинні створіння. Вони живуть майже у всіх океанах, крім Північного Льодовитого. Основа їх раціону – фітопланктон. Помаранчева цятка усередині прозорої хмари – це серце сальпи. Зараз ці безхребетні все частіше потрапляють на очі рибалкам, адже у океані поменшало їх природних ворогів – китів та морських черепах.
- Скляний восьминіг
Про життя скляних восьминогів відомо небагато. Мешкають вони на глибині у понад 100 метрів у тропічних та субтропічних морях. А завдяки прозорому тілу і гострому розуму, тримаються від людей подалі. Скляні восьминоги вважаються одними з найрозумніших серед морських жителів. Їх непрозорий мозок здатен запам’ятовувати, аналізувати та навчатися.
Більше цікавого дивіться у Загубленому Світі на 2+2 та підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook.