Що таке штучний інтелект та кому це вигідно?

Затерянный мир

Людиноподібні роботи, що здатні приймати рішення, спілкуватися та розпізнавати жести і емоції. Вони наділені штучним інтелектом. То що це та чи несе загрозу для нас із вами?

Не людина, яка здатна приймати рішення, думати та розвиватися, подібно до людини. Так простими словами можна описати, що таке штучний інтелект. Попри суперечки, вчені вже створюють роботів, які можуть не тільки допомагати людям, а й навіть замінити їх.

У Дубаі служить перший у світі робот-поліцейський. Звати його – робокоп. Він патрулює вулиці та допомагає поліцейським знаходити злочинців. А через вбудований монітор у його грудях, люди можуть повідомляти про правопорушення. А ще робот уміє розпізнавати жести та емоції співрозмовника, знає шість мов, вміє тиснути руку і вітатися як справжній військовий.

Рушійною силою для створення штучного інтелекту є три групи людей:

- Світова еліта (щоб не залежати від людей, які розв’язують проблеми у їх бізнесі);

- Науковці (аби прогнозувати, що буде далі, і заробляти на своїх винаходах);

- Політики (для посилення своєї влади).

Як бути з моральними нормами для штучного інтелекту? Чи можемо ми судити, карати чи поважати робота? Відповіді дізнаєтеся у Загубленому Світі на 2+2.

10052025
Это истории, передаваемые из уст в уста, часто с элементами ужаса, тайны или непостижимого.
Знали ли вы, что за право владеть костями святых шли настоящие войны, а сами мощи расчленяли и продавали как обычный товар?
10052025
Сеть на этой неделе снова показала свой талант соединять абсурд с глобальными темами — и, как всегда, вызвала бурю эмоций...
Едва ли не каждый, наверное, слышал истории об удивительных исцелениях и неожиданной помощи, связанной с мощами святых.
Возникает логичный вопрос: зачем кремлю использовать религиозные учреждения для шпионажа?