Чому судді Майдану й досі не покарані?

Спецкор

Після Революції Гідності звільнили лише 15% суддів, які виносили рішення у справах Майдану.

Учасники Майдану обурені: за 4 роки звільнили лише 15% суддів, які виносили рішення у справах Майдану. Інші ж спокійно промовляють вироки іменем України й далі. Вони засуджували, кидали за ґрати та відбирали водійські посвідчення в учасників Революції Гідності та автомайданівців, але й досі судять українців та будують блискавичні кар’єри – частина їх навіть потрапила у Конституційний суд.

У Кропивницькому відкрили музей війни на Сході

Активісти переконані, що розстріляли Героїв Небесної Сотні саме з дозволу суддів, які своїми ухвалами узаконювали будь-які дії силовиків, навіть розгін Майдану. Наразі встановили майже всіх суддів, та цифри невтішні: з 351 особи є подання про звільнення лише 51 судді. А отже, 85% суддів Майдану залишились на посадах, начебто з об’єктивних причин – через те, що для більшості з них закінчилися строки притягнення до відповідальності або ж фахівці вирішили, що порушення цих суддів є незначними.

Тому запитання, чи станеться зрештою правосуддя та коли буде покарано винних, лишається відкритим. Дивіться подробиці у сюжеті!

Представь себе страну, где молитва Богу и магический ритуал могут происходить в один и тот же день…
Как ни странно, до сих пор идут споры о правильности расположения цветов на нашем знамени.
05072025
Эта разработка может дать начало целому поколению гибких гаджетов – от медицинских имплантатов до роботов-трансформеров.
Современный человек — мастер экономии времени…