Бойові знаки: які татуювання мають бійці АТО?

Спецкор

Та чому, переживши якусь важку подію, просто на передовій, хлопці закарбовують її у малюнку на тілі?

На війні вже давно немає атеїстів – вірять тут не тільки у Христа, а й у скандинавського Одіна та слов’янського Перуна. Під кулями, кажуть хлопці, загострюються почуття: перший бій або перший пережитий обстріл, вихід з оточення чи втеча з полону закарбовуються у символах на тілі солдатів.

"Не буває атеїстів у окопах під вогнем. Хочеться, щось щоб тебе захищало", – переконана парамедик Ірина Шевченко.

Хвиля татуювань на передовій припала на 2015-2016 роки. Тоді солдати робили наколки як власноруч, так і у салонах, прикрашаючи руки, спини, плечі, ноги, а інколи навіть обличчі татуюваннями. Популярними є обереги, слов’янська тематика, український герб або прапор.

На Приазов’ї зазнав поранення український боєць

Руслан Ярмолюк щойно повернувся з передових українських позицій біля Азовського моря, де поспілкувався з воїнами, які на відмінно знають прадавню міфологію і не лише українську. Подробиці дивіться у Спецкорі на 2+2!

08072025
В водах Черного моря все чаще фиксируют нежелательного гостя – ядовитого серебристого тетраодона, или рыбу-фугу (Lagocephalus sceleratus). 
В эпоху Средневековья женщинам в Европе отводилась роль преимущественно за спиной мужчины, рождая наследников. Но на Руси, в Киеве, княжны были исключением.
В Винницкой области, среди живописных пейзажей, скрывается величественная тайна прошлого – Немировское городище. 
В 2019 году на Кропивнитчине, во время раскопок одного из древнейших скифских курганов – так называемой Литой могилы, команда скифолога Юрия Болтрика сделала открытие, которое заставило исследователей затаить дыхание.