Мешканці океанських глибин харчуються пластмасою

На жаль, людина винайшла вічний матеріал.

Тести, які провела команда Sky Ocean Rescue на крихітних молюсках, що живуть в глибоководних западинах Тихого океану, показали, що вони повні мікроскопічних часток пластику.

"Це означає, що не існує морських екосистем, вільних від антропогенних відходів", ─ прокоментував результати дослідження Алан Джемісон з університету в Ньюкаслі.

На Землі почалося шосте вимирання усього живого

За допомогою глибоководних роботів вчені обстежили западини, щоб оцінити рівень забруднення Світового океану та з'ясувати, як мешканці глибин справляються з ним. Результати експертизи приголомшили біологів. Мушлі більше половини крихітних створінь були наповнені частинками синтетичних матеріалів – від штучного шовку і нейлону до твердого полівінілу.

Глобальне потепління

За підрахунками вчених, з часів винаходу матеріалу, люди виробили 90 млрд тонн пластмаси. Близько 300 млн тонн з них закінчили свій шлях в океані. Потрапляючи в морські води, пластик повільно осідає на дно, розламуючись течіями на дрібніші частинки. Але ніколи не зникає безслідно.

За прогнозами Світового економічного форуму, до 2050 року в Світовому океані пластика буде більше, ніж риби. Про це повідомляє Вокруг света

Скифы – таинственный и воинственный народ, издавна населявший украинские степи и считающийся одним из наших предков.
03072025
События на мировом рынке снова повлияли на наш кошелек.
03072025
Еще совсем недавно 600-футовое судно под названием Morning Midas медленно бороздило волны северной части Тихого океана, направляясь в Мексику с грузом из более чем 3000 транспортных средств...
03072025
Звезды, спутники, астероиды... Наше космическое соседство постоянно подбрасывает сюрпризы. Иногда эти сюрпризы бывают немного... обескураживающими. 
Время развенчать эти манипуляции и взглянуть на настоящую историю Южной Пальмиры, которая уходит в глубину веков.