Чому захисник України залишився без нічого, а держава стоїть осторонь

Дембель

Без сумнівів віддаючи Батьківщині все, вони часто самі лишаються ні з чим. Чому воїни, які жертвують життям заради миру та спокою у державі, не отримують від неї допомоги, якої так потребують – у соціальному проекті Дембель на 2+2.

Богдана Барімова, добровольця батальйону "Айдар", який пройшов найзапекліші бої та пережив смерть побратимів, військове керівництво звільнило безпідставно та, як виявилось потім, помилково. Чоловіка поновили, проте от ані зарплатні, ані допомоги боєць так і не дочекався.

"Мені навіть ніякої психологічної допомоги не надали, нічого. Я ні їсти не міг, ні спати не міг, нічого взагалі не міг", - згадує жахливі дні одразу ж після повернення з фронту Богдан.

Проте здаватися чоловік не планував, зібрав необхідні документи і почав судитися із військовими чиновниками за свої права.

"У нас про нього легенди ходили, про Барімова. Він залишився без нічого, тому і подали в суд, - розповідає Іван Макар, юрист, який займається справою Богдана Барімова. – Держава не буде мати аргументів, щоб відмовити в цьому. Питання в іншому: чому вона це не зробить без суду, ось у чому справа".

Держава винна бійцю близько 100 тисяч – величезна сума, проте Богдан вже знає, для чого вона знадобиться – на краще майбутнє для його сина.

"Мрія у мене одна – поставити його на ноги, щоб він жив і не знав нужди ні в чому. Бо це єдиний був стимул того, що я живий", - каже боєць. 

Дивіться подробиці боротьби демобілізованого воїна з бюрократією у ВІДЕО програми Дембель на 2+2.

07072025
В 1997 году подводные микрофоны ВМС США зафиксировали нечто необычное...
07072025
Жара может заставить нас мечтать о кондиционере даже по пути в магазин...
07072025
Это произошло во время рыбалки на легендарной испанской реке Эбро.
07072025
Нас ждут как палящая жара, так и долгожданные дожди.
Загадочные смерти, призрачные предупреждения и древние проклятия – эти темы всегда манили воображение человечества.