Зоря у суперматчі перемагає Карпати: огляд програми Профутбол

Поширити в соціальних мережах:

Чемпіонат України 2018/2019. 15 тур. Зоря - Карпати – 2:1. Відео голів і ключових моментів матчу, експертне обговорення в студії програми Профутбол на каналі 2+2.

Зоря шість матчів поспіль вдома не могла виграти в УПЛ з першого туру. Луганці дуже хотіли перемогою зігріти власних уболівальників.

Я надеюсь, что мы преодолели эту черную полосу. Будем двигаться дальше.

Артем Гордієнко, півзахисник "Зорі"

Господарі з перших хвилин кинулися атакувати і вже на 6 хвилині Караваєв мав відкривати рахунок. Красень-гол ледь не вдався гравцеві збірної України, але м’яч після гарматного пострілу Караваєва влучив у хрестовину. Пише footballhub. Гордієнко після серії рикошетів підхопив м’яч у штрафному майданчику гостей і віддав пас точно на Хомченовського, який потужним ударом відправив м’яч у сітку воріт Шевченка. 1:0.

Що чекає Шахтар у єврокубках після поразки від Манчестер Сіті

Здавалося, що гру повністю контролює Зоря і тут до справи взявся Мар’ян Швед. Зірка львів’ян забив м’яч, який стане головним претендентом на звання “Гол туру”. Швед розіграв штрафний із Кльоцом, підлаштувався під м’яч і пробив точно у дальній верхній кут воріт Луїса Феліпе – краса, а не гол. 1:1.

Нищівна поразка Маріуполя у Києві. Динамо – Маріуполь 4:0 (Відео найкращих моментів)

Другий тайм розпочався із небезпечного моменту Зорі. Віталій Вернидуб пробивав після подачі з кутового, але удар захисника прийшовся прямо в місце, де знаходився голкіпер Карпат Шевченко.

Фінальний свисток зафіксував підсумковий результат 2:1 на користь господарів Славутич-Арени.

Я сьогодні залишився дуже задоволений грою. Ми показали дійсно цікавий і красивий футбол. Йшли вперед, намагалися контролювати м'яч, намагалися грати через коротку і середню передачу. Непогано вибігали фланги. Наш молодий нападник Сергій Майборода ще робить перші кроки. Попрацюємо над технікою. Думаю, у нього все попереду.

Юрій Вернидуб, головний тренер "Зорі"

Найважливіші спортивні події тижня, головні зірки міжнародного та вітчизняного футболу, а також ексклюзивні новини з-за лаштунків найцікавіших матчів – у програмі "Профутбол" на каналі 2+2.

Глядачі "Профутбол" можуть висловити свої коментарі або задати запитання експертам як у прямому ефірі, так і під час підготовки випуску. Електронна адреса редакції "Профутбол": profootball@1plus1.tv