Які клуби української Першої ліги мають шанс на підвищення в класі?

щонеділі
21
30
Профутбол
Чому атестацію українських футбольних клубів називають “вибірковою”, з’ясовував Профутбол на 2+2.

"Десну в  УПЛ" – торік із цим гаслом чернігівські вболівальники прийшли під будинок футболу, однак ворота лишились зачиненими. "Десна", маючи проблеми з документами, залишилася у Першій лізі ще на рік. У штаті ФК "Десна" було всього сім працівників, що в принципі неможливо, тому ФФУ виявила принциповість по відношенню до чернігівського клубу.

Згідно з положенням про атестацію футбольних клубів України, існує п’ять критеріїв допуску до змагань: спортивні, інфраструктурні, фінансові, правові, а також адміністративний та кадровий. Крім того, усі ці критерії мають градацію, тобто важливість. У разі невиконання обов’язкових критеріїв, клуб не може отримати атестат. Такими критеріями є, наприклад, мінімальна місткість заявленого стадіону, відсутність заборгованостей, наявність молодіжних команд.

Цього року у Чернігові зробили висновки та заздалегідь почали підготовку до атестації.

"Завдання стоїть, не вийдемо у цьому сезоні, будемо у наступному намагатися, – переконаний Ігор Ушарук, виконавчий директор "Десни". – Це завдання ставиться кожен рік".

"Десна" – єдиний клуб з топ-чотирьох Першої ліги, який має стадіон на необхідну для атестації кількість місць. Натомість, рівненський "Верес" таки прорвався в Прем’єр-лігу, попри те, що команда не має власного стадіону.  

Цього року, крім "Десни", на підвищення у класі претендують "Інгулець" і "Полтава".  У лідера, "Полтави", такої розкоші, як стадіон, теж немає. У "Інгульця", окрім стадіону, немає навіть молодіжок.

Київський "Арсенал" теж прагне вийти цьогоріч в УПЛ. Щоправда, Інтернетом ширяться чутки про наявність у клубу заборгованостей перед працівниками. Якщо це дійсно так, ФФУ може не видати атестат за порушення фінансових критеріїв.

То хто з команд має шанси вийти в УПЛ та чому ФФУ виявляє принциповість не до всіх команд – розбирався Профутбол на 2+2.

Поширити в соціальних мережах:

Останні новини
Бренд Heineken провів соціальний експеримент у Києві
Бренд Heineken провів соціальний експеримент у Києві
15 05 2018
Профутбол

За місяць до фіналу Ліги Чемпіонів, який відбудеться в Києві 26 травня, бренд Heineken, спонсор UEFA Champions League, провів соціальний експеримент.

Динамо Київ: перемога над Зорею, але втрата чемпіонства
Динамо Київ: перемога над Зорею, але втрата чемпіонства
14 05 2018
Профутбол

У післяматчевому коментарі Денис Гармаш та Артем Бєсєдін поділились своїми думками щодо 31 туру Чемпіонату України 2017/18.

Судді Колліни: чому голова суддівського комітету виправдовує своїх арбітрів?
Судді Колліни: чому голова суддівського комітету виправдовує своїх арбітрів?
10 05 2018
Профутбол

Профутбол на 2+2 вирішив з’ясувати, наскільки справедливим є рішення арбітрів УЄФА у півфіналах єврокубків.