Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

Сапер зі Львівщини Андрій Гук потребує допомоги

Допомога
Сапер зі Львівщини Андрій Гук потребує допомоги
Номер картки Ощадбанку 5167 4900 3429 1964 Гук Андрій Мирославович

Життя 43-річному Андрію Гуку врятували харківські медики. Тепер ним опікуються в Столичному військовому шпиталі. Дружина бійця Людмила фактично переїхала до Києва, щоби весь час бути поруч із чоловіком. Зараз родина шукає клініку, яка би зголосилася прийняти Андрія на реабілітацію.

Крім поранень обох ніг, у бійця вкрай важке поранення голови. Він пережив чотири операції - лікарі знешкодили абцес та гідроцифалію мозку. Але, у травмованій частині стався крововилив. Він ускладнив стан пацієнта. Нині - Андрій у вегетативному стані. Єдине, що залишається: медикаментозна стимуляція клітин головного мозку. Вона може тривати від місяців до років.

Людмила та Андрій - обоє з родин військових. Тому, вона впевнена: їм здаватись - просто не можна.

"Я ним просто пишаюся! Пишаюся і завжди кажу - ти сильний, ти стільки переніс і нам зупинятися не можна! Ми йдемо тільки вперед!" - каже дружина Андрія.

Нині родина у пошуках клінік, які б зголосились прийняти бійця на реабілітацію. Допомагають волонтери та друзі: вони переклали документи різними мовами і відправили в усі можливі центри за кордоном. Попередньо: один вже дав згоду.

Для тих, хто має можливість та бажання долучитись і допомогти в одужанні – саперу Андрію Гуку зі Львівщини ми вказали реквізити ліворуч. 

Поширити в соціальних мережах:

Останні новини
Маленька Арина потребує термінового лікування
Маленька Арина потребує термінового лікування
09 08 2018
Допомога

Дівчинка страждає на дуже рідкісну генетичну недугу, що вражає центральну нервову систему. Такі діти, зазвичай, не доживають до 10 років. Утім, Арина має шанс. Це надзвичайно дороге пожиттєве лікування.

7-річна Мілана потребує термінової допомоги
7-річна Мілана потребує термінової допомоги
07 08 2018
Допомога

У дитини виявили пухлину, хвороба прогресує дуже швидко, а українські лікарі безсилі.

Лікарка Інституту раку відмовилася лікувати АТОвця
Лікарка Інституту раку відмовилася лікувати АТОвця
08 06 2018
Допомога

У Національному інституті раку лікарка відмовилась лікувати хворого на рак учасника АТО через те, що він "вбивав на Сході братній народ".