Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

Допомоги потребує боєць АТО Олександр Горбенко

Допомога
Вже рік, як чоловік бореться із важкою недугою – раком кістки. Врятувати його може лише вартісне закордонне лікування.

Олександр Горбенко захворів рік тому. У цей час його підрозділ знаходився на лінії зіткнення. Тільки коли біль у нозі став нестерпним, чоловік звернувся до медиків. Кілька місяців бійцю лікували наслідки травми, а виявилося, що під забій замаскувався рак кістки – саркома.

Його направили до Національного інституту рака, почали хімію. Хворобу діагностували на тій стадії, коли про операцію вже не йдеться. Наразі чоловік проходить вже сьомий курс хіміотерапії у Кіровоградському обласному онкодиспансері.

Попри біль у нозі, Олександр не здається: щоранку розминається, багато ходить на милицях. Боєць переконаний: хворобі не можна давати жодного шансу, бо якщо зляжеш – програєш.

"Все це вилікується і можна буде жити повноцінним життям", – каже Олександр.

Після хімії йому стає краще, однак це лише ремісія. А от реальний шанс на одужання дають австрійські лікарі, до яких звернулися волонтери. Вони розробили чоловікові індивідуальне лікування, але для цього потрібні великі кошти.

Кожен з 13-ти курсів лікування вартує 160 тисяч гривень. В сумі це більше двох мільйонів гривень. Зібрати цю суму Олександрові та його рідним ніяк не вдасться. У бійця лише одна надія – що йому допоможуть ті, заради кого він стояв на передовій. 

Реквізити для допомоги:

Картка ПриватБанку: 4731 2191 0547 1100

Тел.: 066 401 0647 – Каменецька Лариса (сестра)

Поширити в соціальних мережах:

Останні новини
Маленька Арина потребує термінового лікування
Маленька Арина потребує термінового лікування
09 08 2018
Допомога

Дівчинка страждає на дуже рідкісну генетичну недугу, що вражає центральну нервову систему. Такі діти, зазвичай, не доживають до 10 років. Утім, Арина має шанс. Це надзвичайно дороге пожиттєве лікування.

7-річна Мілана потребує термінової допомоги
7-річна Мілана потребує термінової допомоги
07 08 2018
Допомога

У дитини виявили пухлину, хвороба прогресує дуже швидко, а українські лікарі безсилі.

Лікарка Інституту раку відмовилася лікувати АТОвця
Лікарка Інституту раку відмовилася лікувати АТОвця
08 06 2018
Допомога

У Національному інституті раку лікарка відмовилась лікувати хворого на рак учасника АТО через те, що він "вбивав на Сході братній народ".