18 07 2015

"Ліфт"

"Ліфт"
Країна: США/Нідерланди, 2001 Жанр: жах, фантастика, детектив Режисер: Дік Мас У ролях: Джеймс Маршалл, Наомі Уотс, Ерік Тал, Майкл Айронсайд

Славетні нью-йоркські хмарочоси не можуть обходитися без ліфтів. Кожного дня нескінченна кількість туристів і людей у справах їздять ними униз і вверх.

Пасажири ліфтів одного з будинків час від часу гинуть. На перший погляд і після поверхового огляду виявляється, що ліфти цілком справні. Але щось же мусить людей мерти без причини?

Чиновники, як завжди, намагаються переконати усіх у незначущості подій, уряд вивчає випадки на ймовірність терористичних нападів, а журналістка із ремонтником шукають істину. Вона полягає у тому, що ліфти живуть власним життям!

Обережно, двері ліфта зчиняються! Наступна зупинка – пекло! На 2+2 у середу о 00:20.

Поширити в соціальних мережах:

Останні новини
Що тривожить мерців висячого цвинтаря Сагади?
Що тривожить мерців висячого цвинтаря Сагади?

Ще здавна люди вірили, що душі померлих можуть повертатися для помсти… Нереальні історії з реального життя розкаже Загублений світ на 2+2.

Відбувся успішний перезапуск каналу 2+2
Відбувся успішний перезапуск каналу 2+2

У понеділок, 14 серпня глядачі побачили в ефірі оновлений телеканал 2+2, який змінив графічне оформлення та програмне наповнення ефіру, розширивши лінійку власного виробництва проектів та серіалів.

2+2 покаже поєдинок Ліги Європи Марітіму – Динамо наживо
2+2 покаже поєдинок Ліги Європи Марітіму – Динамо наживо

17 серпня, о 22:25, на телеканалі 2+2 відбудеться пряма трансляція першого матчу у раунді плей-офф Ліги Європи між київським Динамо та португальським Марітіму.