Динамо – Чорноморець - 2:1. Огляд матчу

Поширити в соціальних мережах:

Чемпіонат України з футболу 2016/2017 22 тур Динамо – Чорноморець 2:1

У п'ятницю, 17 березня, на НСК "Олімпійському" київська команда зустрілась з одеситами у матчі 22 туру ЧУ 2016/17 та здобула перемогу з рахунком 2:1. Голи за "біло-синіх" забили Ярмоленко (вже на 8-ій хвилині) та Сидорчук. За Чорноморець відмітився Хочолава (71 хвилина матчу).

Динамо наразі знаходиться на другій сходинці турнірної таблиці та має 46 очок у своєму активі. У Чорноморця - шоста сходинка та 27 балів. У 21 турі одесити також програли з рахунком 0:1 у поєдинку зі Сталлю.