Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

Судове свавілля. Як українці живуть без правосуддя?

Люстратор 7.62. Прокляття системи
Судове свавілля. Як українці живуть без правосуддя?
Де в Україні "сходять з рук" адміністративні правопорушення через судовий "експеримент" посадовців, дізнався Люстратор. Спецпроект на 2+2.

Жодної розглянутого протоколу, жодної закритої справи та жодного покараного злочинця – судовий колапс, що став результатом нового закону чиновників, поширюється українськими містами. Вже паралізована робота восьми судів. У вересні цього року нардепи вирішили повернути "справедливий суд" та внесли кардинальні зміни до правової системи. Наслідки ініціативи парадоксальні: громадяни не можуть захистити свої права, а служителі Феміди  отримують зарплатню за свою бездіяльність. До речі, утримання таких суддів без повноважень коштує нам мільйони гривень.

Журналіст Люстратор. Спецпроект Майя Мірошниченко побувала у містечках без закону та з'ясувала, де в Україні перестав діяти закон, чому в Україні вимирають суди, як саме відбувається перезавантаження судової системи та як це впливає на українців.

Як не виконувати роботу, але отримувати зарплатню? Кому вигідне беззаконня в  Україні? Як жити в умовах, коли неможливо розлучитися, оформити опіку над дитиною або право на спадщину чи стягнути гроші з аферистів?  Шокуючі історії з районів України, в яких не працюють суди – у програмі Люстратор. Спецпроект у неділю, 18 грудня, о 12:00 на каналі 2+2.

Поширити в соціальних мережах:

Останні новини
Журналіст програми "Люстратор 7.62" здобув перемогу у конкурсі "Честь професії"
Журналіст програми "Люстратор 7.62" здобув перемогу у конкурсі "Честь професії"

Найкращим журналістським розслідуванням визнано матеріал журналіста програми "Люстратор 7.62" Володимира Тимофійчука - "Винний без вини?! Як судять неповнолітніх".

Реванш корупціонерів. Як злочинці повертаються до влади?
Реванш корупціонерів. Як злочинці повертаються до влади?

Чи вдасться екс-чиновнику, розкрадачу держскарбниці Олегу Бачуну відбілити свою репутацію і дібратися до вищих щаблів влади, дізнавався Люстратор. Прокляття системи на 2+2.

Копи-наркомани. Хто потрапив до лав нової поліції?
Копи-наркомани. Хто потрапив до лав нової поліції?

Поліцейські пристрасті на Буковині та приголомшлива безкарність патрульних –  у Люстраторі. Прокляття системи на 2+2.