Матч кваліфікації ЛЄ Брага – Зоря на 2+2

Поширити в соціальних мережах:

У четвер, 16 серпня, на глядачів 2+2 чекає поєдинок-відповідь 3-го кваліфікаційного раунду Ліги Європи Брага – Зоря.

У четвер, 16 серпня, луганська "Зоря" і португальська "Брага" визначать переможця раунду в матчі-відповіді кваліфікації Ліги Європи.

У домашньому поєдинку "Зоря" здобула нічию з рахунком 1:1. Незважаючи на те, що луганчани пропустили першими (на 68-ій хвилині з голом відзначився Орта), їм вдалося зрівняти рахунок вже на 72-й хвилині голом Караваєва.

Але тепер "Зорі" доведеться куди важче, бо на підопічних Юрія Вернидуба чекає матч на виїзді.

Головний арбітр зустрічі – Александар Ставрєв (Македонія). Асистенти: Деян Костадінов, Гоце Петреску (Македонія) Четвертий рефері: Деян Якімовскі (Македонія).

Дивіться пряму онлайн трансляцію матчу кваліфікації Ліги Європи Брага – Зоря у четвер, 16 серпня, о 22:25 на телеканалі 2+2 або на сайті.