Матч ЧУ 2017/18 Зоря – Олімпік дивись на 2+2

Поширити в соціальних мережах:

Цієї неділі, 6 серпня, на глядачів каналу 2+2 чекає поєдинок 4 туру Чемпіонату України з футболу сезону 2017/18 - матч між Зорею та Олімпіком.

У четвертому турі на стадіоні "Славутич Арена" у Запоріжжі Зоря зустрінеться з Олімпіком.

Третій тур завершився для команди Юрія Вернидуба нічиєю 1:1 у поєдинку проти Олександрії. Гол від луганської команди на рахунку Гречишкіна (49-та хвилина, пенальті), за Олександрію забив Куліш (на 6-тій хвилині). Олімпік зіграв також унічию 0:0 проти Вереса.

Наразі Олімпік має шосту сходинку та п'ять очок. У активі Зорі - дев'яте місце та два очки.

Що принесе командам четвертий тур? Дивіться вже у неділю, 6 серпня, пряму онлайн трансляцію матчу Чемпіонату України з футболу сезону 2017/2018 Зоря – Олімпік о 19:20 на телеканалі 2+2.