У Києві люди відвойовують сквер

понеділок - п'ятниця
18
45
ДжеДАІ
Люди вийшли боронити місцевий сквер від забудовника. Одну з мешканок сусіднього будинку забрала швидка.

Скандал на київських Березняках триває не перший місяць. Місцеві вчергове вийшли на протестну акцію проти забудови скверу. І знову було гаряче.

Підготовчі роботи для початку будівництва розпочали ще на початку осені. Кажуть, 40-річні клени тут порубали задля нового розважального центру, з магазинами та ресторанами. Якщо частина місцевих жителів виступає проти забудови, інші лише знизують плечима. ТЦ, на їхню думку, краще за чергову багатоповерхівку.

Протестувальники нікому не вірять. Кажуть, якщо їх не почують – будуть захищатися. За зверненням місцевих жителів, прокуратура вже порушила кримінальне провадження. Проте забудовник на нього не зважає і продовжує будівельні роботи.

Більше новин дивіться у ДжеДАІ на 2+2.

Поширити в соціальних мережах:

Останні новини
"Людина сама по собі може бути великою цінністю", – Ольга Нємцева
"Людина сама по собі може бути великою цінністю", – Ольга Нємцева

Ведуча телеканалу 2+2 Ольга Нємцева у інтерв’ю журналістам Університету культури відкрила таємниці особистого життя та професійних успіхів.

Стала відома дата прем’єри серіалу Стоматолог
Стала відома дата прем’єри серіалу Стоматолог

У понеділок, 5 лютого, о 20:25 на телеканалі 2+2 відбудеться прем’єра пригодницького детективу "Стоматолог" про сучасного, харизматичного, кмітливого власника стоматологічної клініки Дмитра Торопкого.

Іржаві автівки у дворах можуть нести смертельну загрозу
Іржаві автівки у дворах можуть нести смертельну загрозу
23 01 2018
ДжеДАІ

Іржаві каркаси старих авто, що роками гниють у дворах, можуть бути смертельно небезпечними. Навіть після кількох смертей, українці не звертають увагу на автомотлох біля власних будинків.