На Херсонщині загинуло більше 5 000 птахів

понеділок - п'ятниця
18
45
ДжеДАІ
Узбережжя густо вкрите тілами мертвих птахів. Справжній жах на Херсонщині. Від чого загинули тисячі птахів? Чи загрожує екологічна катастрофа всьому чорноморському регіону?

Тисячі загиблих птахів на березі Каркініцької затоки. Мертву птицю швидко зібрали та спалили у глибокій ямі. Така моровиця могла свідчити про екологічну катастрофу. У ямі спалили 5200 мертвих тіл. На диво, загинула тільки Дика Лиска, інші види, що тут живуть не постраждали.

Спалах кору у Києві

Екологи підозрюють, що сюди тушки, вже мертвих тварин, принесло течією з боку Криму. Інша версія – птахів скосив пташиний грип. Ветеринари одразу взяли проби, а селянам заборонили випускати домашню птицю. Вже відомо, що підозра на пташиний грип не підтвердилася. Аналізи показали, що Лиска загинула не від нього. Версію, що птахів принесло з окупованої території, екологи підтвердити не можуть, адже не мають жодних контактів із тамтешніми колегами.

Більше новин дивіться у ДжеДАІ на 2+2.

Поширити в соціальних мережах:

Останні новини
"Людина сама по собі може бути великою цінністю", – Ольга Нємцева
"Людина сама по собі може бути великою цінністю", – Ольга Нємцева

Ведуча телеканалу 2+2 Ольга Нємцева у інтерв’ю журналістам Університету культури відкрила таємниці особистого життя та професійних успіхів.

Стала відома дата прем’єри серіалу Стоматолог
Стала відома дата прем’єри серіалу Стоматолог

У понеділок, 5 лютого, о 20:25 на телеканалі 2+2 відбудеться прем’єра пригодницького детективу "Стоматолог" про сучасного, харизматичного, кмітливого власника стоматологічної клініки Дмитра Торопкого.

Іржаві автівки у дворах можуть нести смертельну загрозу
Іржаві автівки у дворах можуть нести смертельну загрозу
23 01 2018
ДжеДАІ

Іржаві каркаси старих авто, що роками гниють у дворах, можуть бути смертельно небезпечними. Навіть після кількох смертей, українці не звертають увагу на автомотлох біля власних будинків.