Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

Google запустить повітряні кулі, щоб забезпечити інтернет покриття усюди

Пн-Пт
18
50
ДЖЕДАІ
Немає інтернету? Не хвилюйтесь, мережа вже летить до вас на повітряній кулі! Саме за таким принципом компанія Google вирішила дістатися до найвіддаленіших куточків світу, де немає покриття чи надто слабкий сигнал.

Інтернет у кожному домі – про такий амбіційний план оголосило керівництво компанії Google. І найперше, що зробили, – закупили повітряних куль.

Для початку спеціалісти з’ясували: найбільш віддалені від світової мережі жителі африканської Кенії. Там у віддалених районах про інтернет доводиться лише мріяти. Щоб зарадити цій проблемі, у компанії запустили спеціальний проект.

Ми запустимо у небо багато повітряних куль зі спеціальними датчиками. Саме ця система і роздаватиме інтернет усім жителям Кенії.

Фахівці впевнені, безперебійний доступ до мережі буде на території площею у тисячі квадратних кілометрів. Щоправда, повітряні кулі від Google потребують обслуговування – це робитимуть кожні 140 днів. Інженери запевняють, для користувачів усе відбудеться цілком непомітно.

Представники Google вже ведуть переговори з місцевими інтернет-провайдерами. Адже їх кулі – це лише передатчики та підсилювачі сигналу, саме джерело інтернету надходитиме із землі.

У разі успішної реалізації кенійського проекту, творці планують розширити флот повітряних куль. Обіцяють, за кілька років інтернет буде навіть у найвіддаленіших куточках нашої планети.

Більше цікавого дивіться у ДжеДАІ на 2+2 та підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook. 

Поширити в соціальних мережах:

Останні новини
ДЖЕДАІ запрошують на фестиваль Old Car Land
ДЖЕДАІ запрошують на фестиваль Old Car Land
24 09 2018
ДЖЕДАІ

Перевірте, як ваша дитина знає правила дорожнього руху, та отримуйте запрошення на фестиваль ретротехніки Old Car Land!

У Тернополі пройшли видовищні перегони на драгонботах
У Тернополі пройшли видовищні перегони на драгонботах
24 09 2018
ДЖЕДАІ

У Тернополі пройшли видовищні перегони на драгонботах. Це один з найпопулярніших видів спорту у світі.

Французький пенсіонер тримає у себе зоопарк із 400 рептилій
Французький пенсіонер тримає у себе зоопарк із 400 рептилій
24 09 2018
ДЖЕДАІ

Француз Філіп Жилле перетворив своє житло на неприступну фортецю. І для цього йому не знадобилися надсучасні технології. В його маєтку живе 400 незвичайних істот. При чому більшість – смертельно небезпечна.