19 12 2016

Куди поділась земля для учасників АТО?

Дембель

Чому на Львівщині бійці АТО не можуть отримати заслужені земельні ділянки, а тим часом ці землі йдуть на аукціонах "з молотка" та приносять дохід у кармани чиновників, розбирався Дембель на 2+2.

Полковник Валерій Бондарчук віддав 27 років свого життя армії, але як тільки став їй не потрібен після серйозної травми, отриманої у зоні АТО, опинився на вулиці без жодних пільг та гарантій. Його родина з чотирма дітьми змушена жити у крихітній орендованій квартирі, бо на рідній Львівщині чиновники не змогли знайти для героя заслуженої землі.

"Служив, і не забезпечений ані житлом, ані землею, немає у мене свого кутка. Я призивався у Збройні Сили зі Львова і маю намір повернутися сюди, але мені нікуди повертатися", – розповідає Валерій.

За два роки захисник втомився оббивати пороги кабінетів чиновників та депутатів, звертався навіть до суду.

"Земельні ділянки місто Львів не виділяє жодному учаснику АТО, через те, що у нас на обліку є 4800 учасників АТО, а стільки ділянок у Львові немає", – пояснює відмову Оксана Рубай, керівник центру із надання соціальних послуг учасникам АТО.

Сергій переконує – сам досліджував стан земель на Львівщині та бачив, що вільні ділянки є, але продаються на аукціоні за величезні гроші, які згодом надходять до самих чиновників.

Чи допоможе присутність журналістів "знайти" бодай клаптик землі для того, хто боронив мир та спокій рідної землі, дізнавайтеся у програмі Дембель на 2+2. Нові випуски щонеділі о 15:00.

Поширити в соціальних мережах:

Останні новини
Як відновити стосунки та зберегти шлюб після АТО – ПОРАДИ ПСИХОЛОГА
Як відновити стосунки та зберегти шлюб після АТО – ПОРАДИ ПСИХОЛОГА

У постійній рубриці програми Дембель на 2+2 військовий психолог Андрій Козінчук радить бійцям АТО, як зберегти шлюб після повернення з фронту.

Чому сім'ям загиблих АТОвців відмовляють у допомозі?
Чому сім'ям загиблих АТОвців відмовляють у допомозі?

Чому сім'ї загиблих захисників України живуть на межі бідності без жодної допомоги та змушені оббивати пороги чиновників, які заплющують очі на їхні проблеми – у програмі Дембель на 2+2.

Музика як зброя: радіостанція, яку створив боєць АТО власними руками
Музика як зброя: радіостанція, яку створив боєць АТО власними руками

Про генія-зв'язківця та радіоведучого, який щодня у ефірі піднімає бойовий дух та настрій бійців, розкаже Дембель на каналі 2+2.