19 грудня, 12:37

Як пранкери атакують українських політиків

Телефонные хулиганы вышли на новый уровень: теперь они называют себя "пранкерами" и разыгрывают известных людей практически публично. Секретные материалы решили выяснить, насколько просто разыграть украинских политиков по телефону. Смотрите, что из этого вышло.

 

 

Останні випуски

Порно-помста: як вберегти від зловмисників свої приватні фото й листи в Інтернеті

В Україні небачених обертів набуває нове явище – так звана порно-помста. У Мережі все частіше “випливають” надто особисті фото акторів, музикантів і навіть політиків. Деякі провокативні матеріали можуть знищити навіть найуспішнішу медіа-особистість. Журналісти з’ясували ,скільки може коштувати чужий приватний архів, і головне – як вберегти свою приватність в Інтернеті.  
26 грудня, 12:56
0

Як чиновники роздали бійцям АТО по 12 соток болота

Земельний наділ кожному учаснику АТО – благородна ініціатива від держави. Однак, в українських реаліях завжди знайдуться ті, хто все зіпсує. Місцеві чиновники не вміють інакше – якнайшвидше роздати що-небудь, інакше до них буде забагато претензій. Біда в тім, що хороші земельні ділянки вже давно привласнені чи продані, тож бійцям дістається усе найгірше. Приміром, “курортна” місцевість на болоті.  
26 грудня, 12:45
0

Хто з українських політиків готовий подарувати новорічне свято мешканцям сиротинця

Напередодні свят на свої подарунки чекає кожна дитина. Українські політики активно обирають для нащадків смартфони і планшети. Тим часом українські сироти в дитбудинках цього року можуть знову залишитися без маленьких приємнощів під ялинкою. Журналісти "Секретних матеріалів" вирішили зібрати кошти на подарунки для мешканців дитбудинків, а заразом і перевірити українських політиків на емпатію й схильність до добрих справ.  
26 грудня, 12:20
0

Секретні матеріали. Випуск за 25 грудня 2016 року

Хто з українських зірок погодиться поїхати у вкрадений Крим на закриту вечірку Після анексії Криму та війни на Донбасі український і російський шоу-бізнес розійшлися по різні боки барикад. Журналісти «Секретних матеріалів» провели зірковий експеримент і з'ясували, хто ж з українських зірок погодитися поїхати в анексовани Крим на закриту вечірку до окупантів Як легко втягнути людини в секту Прямо на сцені вони обіцяють вилікувати вас від смертельних хвороб, зняти родове прокляття, зцілити душу і тіло. Вони збирають найбільші зали країни, а тисячі людей, як загіпнотизовані, віддають останні гроші, коштовності, майно за їх пророцтва. Сьогодні в Україні налічується майже 130 релігійних сект.
25 грудня, 14:32
0