19 березня, 23:38

Ворскла - Зірка - 0:0. Відео матчу

Чемпіонат України 2016/2017. 22 тур. Ворскла - Зірка - 0:0. Відео-огляд ключових моментів матчу та експертний розбір у студії програми Профутбол на каналі 2+2.

Останні випуски

Повний випуск Профутбол за 28 травня 2017 року

Юні футбольні таланти українського чемпіонату та їхнє майбутнє, ексклюзивне інтерв’ю із легендою італійського футболу П’єтро Верховодом та головні новини українського чемпіонату за тур до завершення сезону - у повному випуску програми Профутбол за 28 травня 2017 року
29 травня, 01:24
0

Десна гратиме у Прем’єр-лізі в сезоні 2017/2018

Чернігівський клуб поки не отримав атестат, оскільки є питання щодо домашнього стадіону команди. Однак футболісти вже святкують новий етап своєї кар’єри.
29 травня, 01:17
0

Підсумки 31 туру та анонс наступних матчів

За тур до закінчення чемпіонату турнірна таблиця виглядає так: Шахтар чемпіон, Динамо - срібло, Зоря - бронза. Четверте місце має Олімпік. В останньому турі Чорноморець та Олександрія поділять між собою 5 і 6 сходинки.
0

Перший український “Цар” італійського футболу: відверте інтерв’ю із П’єтро Верховодом

Ані збірна СРСР, ані збірна України ніколи не вигравали чемпіонат світу з футболу. Проте існує етнічний українець, який завоював титул чемпіона світу. Це П’єтро Верховод, і він зробив велику кар’єру у футболі. Він виграв Скудетто, Кубок Італії, Кубок Кубків, Лігу чемпіонів, та чемпіонат світу зі збірною Італії. Учасник трьох чемпіонатів світу. Дивіться ексклюзивне інтерв’ю із легендою.
29 травня, 01:16