21 квітня, 14:41

Водій Ланоса влаштував масштабну аварію неподалік Києва

На Новоірпінській трасі зіштовхнулися п'ять автівок. Рештки автомобілів розлетілися на сотні метрів. Страшну аварію спричинив водій Ланоса, який заснув за кермом.

Останні випуски

ДжеДАІ. Воїни доріг за 22 червня 2017 року

Миттєва смерть на пішохідному переході. Легковик близько опівночі збив чоловіка прямо на "зебрі". Нею загиблий ішов попри червоний сигнал. Фатальні гонки підлітків на батьківських машинах . На Чернігівщині та Вінничині - розбилися автомобілі з компаніями неповнолітніх. В обох випадках - є жертви і госпіталізовані.
22 червня, 19:46
0

ДТП з доріг світу – ДжеДАІ за 22 червня 2017 року

В Ірані авто вибухнуло просто на заправці! В Білорусі люди опинилися за сантиметр від смерті! А в Туреччині дрифт БМВ закінчився трагедією. Найгучніші аварії світу у добірці ДжеДАІв!
22 червня, 19:35
0

У Швейцарії сьогодні урочисто відкрили найбільший у країні Арковий міст на один прогін

Щоб інтегрувати переправу у транспортну систему регіону довелося прокласти в горах один кілометр під’їзної дороги. Вартість всього будівництва склала 57 мільйонів доларів.
22 червня, 19:32
0

У США під час піщаної бурі, в одній аварії, розбилося аж 25 машин

Через це довелося перекрити стокілометровий відрізок швидкісної траси. Які там утворилися затори - важко уявити!!! Дивіться, як матінка природа випробовує на міцність водіїв у різних куточках світу!
22 червня, 19:30
0