21 квітня, 14:41

Водій Ланоса влаштував масштабну аварію неподалік Києва

На Новоірпінській трасі зіштовхнулися п'ять автівок. Рештки автомобілів розлетілися на сотні метрів. Страшну аварію спричинив водій Ланоса, який заснув за кермом.

Останні випуски

Кавоварка-Х5: як BMW перетворили на кавомобіль

Він дарує справжній комфорт і тішить власника розкішним салоном та багатством функцій. Проте українські золоті руки зуміли вдосконалити здавалося б і так ідеальне авто, додавши до нього ще одну унікальну опцію. Про BMW-кавомобіль – просто зараз.  
28 квітня, 20:29
0

ДжеДАІ. Воїни доріг за 28 квітня 2017 року

Чим загрожують на дорогах поліцейські Пріуси? Чому у Червонограді працює лише одне службове авто? Куди поїхав восьмирічний хлопчик на машині батька? І як БМВ перетворили на кавомобіль. Дивіться ДжеДАІ. Воїни доріг.  
28 квітня, 20:11
0

Автопригоди з доріг світу – ДжеДАІ за 28 квітня 2017 року

Вони гублять на дорозі дітей, в'їжджають у паркани чи припарковані автомобілі, і в результаті - стають героями нашої традиційної добірки. Картину тижня завершають безглузді автоісторії з різних куточків планети.    
28 квітня, 20:06
0

Невгамовні і наполегливі: як п'яні керманичі із поліцейськими не порозумілися

Вихідні ще на підході, проте дехто встиг їх відсвяткувати у розпал робочого тижня. Та от біда! Виявляється - оковита так позаливала їм очі - що впізнати поліцейських у формі - їм вже над силу.  
28 квітня, 20:03
0