12 грудня, 00:46

Український воротар Роман Байрашевський вдячний тим, хто допоміг врятувати його ногу і здатність ходити

На початку сезону журналісти Профутболу розповідали про страшну хворобу коліна Романа Байрашевського – екс-воротаря ЦСКА, Арсенала, Вереса. Він на все життя міг позбутися здатності ходити Проте завдяки зусиллям небайдужих уболівальників, футболістів, функціонерів та футбольних клубів вдалося назбирати потрібну суму, і Роман поїхав на операцію до Німеччини. Нещодавно він повернувся.

Останні випуски

Повний випуск Профутбол за 26 лютого 2017 року

Як Шахтар розпрощався із єврокубковою весною на новій домашній арені у Харкові, як Олександр Караваєв виборює місце в стартовому складі стамбульського Фенербахче, чого чекає Андрій Шевченко від збірної Хорватії, а також усі підсумки перших матчів весняного кола чемпіонату України - у випуску Профутбол за 26 лютого 2017 року.  
27 лютого, 00:42
0

Гол чемпіона - новий конкурс для гравців аматорських ліг

Профутбол започатковує нову рубрику - Гол чемпіона. Кожен, хто грає у футбол на аматорському рівні , може похизуватися своїм голом на всю Україну. Фоззі та Олег Венглінський запрошують долучатися до конкурсу й надсилати відео своїх шедевральних голів.  
27 лютого, 00:35
0

Супергол 2016 року: Андрій Бацула, Сергій Сидорчук чи Андерсон Піко?

Триває голосування за кращий гол 2016 року, серед претендентів - влучні удари Андрія Бацули, Сергія Сидорчука та Андерсона Піко.  
27 лютого, 00:24
0

Підсумки 19 туру та анонс наступних матчів

Трійка лідерів після перших матчів весняного кола залишається без змін - Шахтар, Динамо, Зоря. На четвертому місці - Олександрія, команда лише на два очки відстає від луганців. П'яте і шосте місця - у Олімпіка і Чорноморця відповідно.  
27 лютого, 00:18
0