10 січня, 22:56

Спецкор – 18:30 від 10 січня 2017 року

На передовій, за даними Штабу АТО, поранень зазнали п’ятеро українських захисників. Бойовики на Донбасі підсилюють свої передові укріплення, облаштовуючи нові вогневі точки та артилерійські позиції. США наклали санкції на голову слідчого комітету Росії, та підозрюваних в убивстві Олександра Литвиненка. Савченко оприлюднила списки українських полонених, яких утримують бойовики.

Останні випуски

Спецкор – 18:30 від 20 січня 2017 року

У США тривають масові демонстрації проти Дональда Трампа. Усе проходить мирно, втім хвиля невдоволення викотилася далеко за межі Америки. У Вашингтоні пройшла інавгурація 45-го Президента США Дональда Трампа. Біля населеного пункту Оленівки бойовики обстріляли пасажирський автобус. Корпорація ROSHEN зупиняє виробничу діяльність Липецької кондитерської фабрики. У пункті пропуску Краковець знайшли мертвим молодого прикордонника.
20 січня, 19:57
0

На 2+2 відбудеться перша в Україні трансляція турніру UFC зі змішаних єдиноборств

20 січня о 23:00 на каналі 2+2 відбудеться перша в Україні офіційна трансляція "номерного" турніру UFC зі змішаних єдиноборств. Порівняно з боксом або традиційною боротьбою, правил тут справді менше, а крові набагато більше.
20 січня, 19:51
0

У Дніпрі проводять безкоштовні курси самооборони для жінок

У Дніпрі розпочалися безкоштовні курси самооборони для жінок. Тренування проводять патрульні поліцейські. На заняттях жінки відпрацьовують найпоширеніші випадки насильства.
20 січня, 19:45
0

Одного із керівників Львівської митниці піймали на хабарі у 15 тис. доларів

Одного із керівників Львівської митниці піймали на хабарі у 15 тис. доларів. Військова прокуратура вважає, що виконувач обов'язків заступника керівника митниці Львівщини вимагав та отримував гроші від підлеглих. Чиновника затримали.
20 січня, 19:43
0