10 січня, 22:56

Спецкор – 18:30 від 10 січня 2017 року

На передовій, за даними Штабу АТО, поранень зазнали п’ятеро українських захисників. Бойовики на Донбасі підсилюють свої передові укріплення, облаштовуючи нові вогневі точки та артилерійські позиції. США наклали санкції на голову слідчого комітету Росії, та підозрюваних в убивстві Олександра Литвиненка. Савченко оприлюднила списки українських полонених, яких утримують бойовики.

Останні випуски

Спецкор - 18:30 від 20 лютого 2017 року

На полігоні під Житомиром, унаслідок поранення в голову, загинув контрактник військової служби Боєць батальйону «Київська Русь», Дмитро Котов потребує допомоги Пам'ять Героїв Небесної Сотні сьогодні вшановують по всій Україні Один український воїн загинув упродовж доби на передовій
20 лютого, 19:19
0

У Миколаєві п'яний депутат облради Сергій Чмирь намагався підкупити патрульних, які його зупинили

Поліцейські кажуть - одразу побачили ознаки алкогольного сп'яніння у водія, який розсікав містом серед білого дня. Народний обранець не пручався і визнав, що п'яний. Утім, від освідування категорично відмовився.
20 лютого, 19:16
0

На полігоні під Житомиром, унаслідок поранення в голову, загинув контрактник військової служби

Це сталося під час нічних навчань, коли контрактники виконували вправи зі стрільби бойовими набоями. 35-ти річний санінструктор зазнав кульового поранення в голову. Військового доправили до шпиталю, але лікарі були безсилі: чоловік помер не приходячи до тями. Військова прокуратура проводить розслідування обставин загибелі контрактника.
20 лютого, 19:13
0

Боєць батальйону «Київська Русь», Дмитро Котов потребує допомоги

Півсотні розмінованих снарядів і фугасів. Десятки - врятованих життів. Прикриття - розвідувальних груп. Боєць батальйону «Київська Русь», Дмитро Котов, служив Україні з першої хвилини війни на Сході. Нині - чоловік сам потребує допомоги. Вибухом міни йому відірвало обидві ноги. Реабілітація буде довгою і складною.
20 лютого, 19:11
0