25 грудня, 15:43

Родини героїв: Як захистити свої права

Війна на Сході забрала чималу кількість воїнів, котрі на мирній землі мали дружин та дітей. Залишившись без опори, сім'ї військових знаходяться на межі бідності. Без житла та грошової допомоги вони місяцями безрезультатно оббивають кабінети дежслужбовців, щоб отримати законні пільги та грошову допомогу. Байдужість та халатність чиновників – ось чому рідні атовців перебувають у скрутному положенні.

Останні випуски

Дембель. 22 випуск за 25 грудня 2016 року

Дембель – соціальний проект телеканалу 2+2 про допомогу у подоланні юридичних, психологічних, побутових, медичних та інших проблем, з якими стикаються демобілізовані учасники АТО, їхні рідні і близькі, члени родин загиблих, про боротьбу з байдужістю бюрократів і нерозумінням з боку "мирного" суспільства.
25 грудня, 16:00
0

Механізм виділення житла для сімей загиблих героїв АТО та інвалідів війни

Скандали навколо заслужених квартир захисникам  вітчизни тривають від початку АТО, сотні родин, що втратили рідних на неоголошеній війні залишились без годувальників, без житла та допомоги від держави 
25 грудня, 15:57
0

Результати реабілітації українських військових у Австрії

Раніше ми показували, як наших хлопців із ампутованими ногами в австрійському реабілітаційному центрі вчать заново ходити. Ефект від цієї,лише тритижневої терапії, вражаючий. Відлітали бійці на милицях та сильно шкутильгаючи, а повернулися із впевненою, гордовитою ходою. 
25 грудня, 15:50
0

Хто саботує видачу військовим землі на Київщині

Отримати землю військовому важко, а якщо ця ділянка на березі київського моря справа ускладнюється вдвічі. Хто саботує видачу військовим землі на Київщині, та чому місцевий депутат злякався журналістів програми "Дембель"?
25 грудня, 15:39
0