17 березня, 01:21

Право на владу за 16 березня 2017 року

Блокада розбрату. У випуску суспільно-політичного ток-шоу "Право на владу" гості, політики та експерти в студії обговорять офіційний статус торгівельної блокади "Л/ДНР". Політики та експерти проаналізують події останніх кількох місяців та спробують оцінити дії влади – чому змінилась риторика влади, як позначиться рішення РНБО на економічному становищі України, та чи будуть виконані головні вимоги блокувальників - звільнення заручників? Про це говоритимуть: депутати Тетяна Чорновол, Олександр Шевченко, Сергій Соболєв, Вадим Рабінович, заступник Міністра з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб Юрій Гримчак, начальник поліції Донеччини В'ячеслав Аброськин та інші експерти.

Останні випуски

ДжеДАІ. Воїни доріг за 23 травня 2017 року

Навіщо українцям запорожець на польських номерах? Як миколаївський випивака кілька кілометрів вдавав з себе трамвай. Та чому київській мерії невигідна сучасна транспортна розв’язка на Шулявці.
23 травня, 21:14
0

Міжнародний огляд – ДжеДАІ за 23 травня 2017 року

У пошуках адреналіну неординарний двобій влаштували в Британії. В США шлях на подіум заступила бетонна стіна, зіткнення з якою сталося на швидкості 370 кілометрів за годину.
23 травня, 20:50
0

Автопригоди з доріг України – ДжеДАІ за 23 травня 2017 року

Страшна автотроща у Дніпрі. Через недотримання швидкісного режиму зіткнулися Лексус і Ніссан. Від потужного удару Тііда фактично перетворилася на брухт. А японський кросовер відлетів на кілька десятків метрів і спалахнув. Зустріч військового УАЗа з деревом на Франківщині закінчилася смертю його водія. Після удару позашляховик відкинуло назад на кілька метрів.
23 травня, 20:45
0

Як закривають автомийки?

В столиці почали закривати автомийки. Як і за що – ексклюзивні подробиці.
23 травня, 20:38
0