11 січня, 18:52

Помер колишній президент Ірану Хашемі-Рафсанджані

Місцеві мешканці перетворили церемонію поховання колишнього президента Ірану Хашемі-Рафсанджані на антиросійську маніфестацію! Вигуки натовпу були настільки гучними, що іранське телебачення змушене було транслювати траурну музику, аби перекрити живий звук з вулиці.

Останні випуски

Спецкор – 18:30 від 19 січня 2017 року

Терористи цілодобово обстрілюють Авдіївську Промзону. Навіть у велике свято Водохреще, адепти руського міра посеред дня почали стріляти по українських солдатах. Барак Обама дав останню прес-конференцію в якості Президента Америки. Трагедія в Італії: лавина снігу накрила 4-зірковий готель. Трьох людей уже дістали з-під снігу, що завалив чотиризірковий готель у центральній Італії. Доля ще тридцятьох залишається невідомою. Страшна трагедія у Тегерані: згоріла та розвалилася одна з найвідоміших висоток іранської столиці.
19 січня, 21:12
0

У Львові на позачерговій сесії міської ради, присвяченій проблемі вивозу відходів, виникла сутичка

До сесійної зали увірвалось кілька десятків людей, які назвали себе - громадськими активістами. Вони вигукували «ганьба» і намагались прорватися до трибуни. Муніципали їх не пускали, відтак виникла бійка і шарпанина. За словами охоронців, в одного із активістів знайшли ніж. Сутичка відбувалась у мить, коли міські депутати голосували за виділення п'яти ділянок у межах Львова, де будуть тимчасово перевантажувати і брикетувати сміття.
19 січня, 21:05
0

Трагедія в Італії: лавина снігу накрила 4-зірковий готель

Трьох людей уже дістали з-під снігу, що завалив 4-зірковий готель у центральній Італії. Доля ще тридцятьох залишається невідомою. Лавина зійшла ще ввечері напередодні, але до самого ранку рятувальники не могли дістатися до готелю: дороги теж завалило снігом. Українців, повідомляє наш консул в Італії - серед заскочених лавиною немає.
19 січня, 21:00
0

Водохреще на фронті: українські військові хрещалися та отримували благословення

Прямо з окопів у воду, на Водохреща, у свою стихію хоч на кілька хвилини занурились українські морпіхи. Щоправда хрещатись й отримати благословення в Азовському морі пощастило не усім. Багато хлопців лишились на позиціях. Ворог поруч і не мовчить, навіть у таке свято.
19 січня, 20:50
0