20 березня, 19:01

П'ятьох поранених, доправлених із передової впродовж тижня, рятують в Обласній лікарні Дніпра

Двоє бійців - зараз у вкрай тяжкому стані. А от 19-річний військовий, який утратив обидві ноги, потроху приходить до тями і вже реагує на запитання. У комі лишається боєць із пораненням голови, проте, лікарі кажуть: урешті є позитивна динаміка. І справжнім дивом медики називають порятунок 34-ри річного Андрія Нагорного з позивним "Фазан". Він у п'ятницю підірвався в околицях Мар'їнки.

Останні випуски

Спецкор - 18:30 від 23 червня 2017 року

Після капітального ремонту льотчики отримали ще один Ан-26 Нападника, який серед білого дня викрав прикраси у ювелірному магазині, затримали у Дніпрі Затримали редактора інтернет-видання Ігоря Гужву У центрі Києва прямо на дорозі вибухнув джип У столиці біля Золотих воріт вбили колишнього командира розвідки одного з батальйонів 54-ої бригади
23 червня, 19:23
0

Після капітального ремонту льотчики отримали ще один Ан-26

Цей літак не примхливий у використанні. Не боїться поганих злітних смуг, перепаду температур й різних кліматичних зон. Це вже четверта машина, яку відновили від початку року.
23 червня, 19:18
0

У Львові гроза і буревій

Шквальний вітер повалив десятки дерев, які впали просто на дорогу і перекрили рух. Вже відомо, що у трьох випадках вони пошкодили припарковані автомобілі. Подекуди гілки обірвали дроти електропередач
23 червня, 19:15
0

Нападника, який серед білого дня викрав прикраси у ювелірному магазині, затримали у Дніпрі

Момент пограбування зафіксували камери спостереження. На кадрах видно, як чоловік просить показати йому золоті ланцюжки.
23 червня, 19:11
0