21 березня, 12:43

Ноу-хау від російських дорожників

Керченський міст не витримав сильного шторму та почав буквально розпадатися на частини. Будівельники виправдовуються, що спеціально відпустили в море частину конструкцій. У мережу потрапило ярославське інноваційне латання вибоїн. Місцеві нано-технології базуються на методі - закидай калюжу шматками асфальту.

Останні випуски

Стрімкий кульбіт на Ланосі

Водій Ланоса глупої ночі «спіймав обочину» на Варшавці. Машина, перевернувшись – стала на колеса. Хто винен в інциденті та хто ремонтуватиме авто?
23 травня, 10:06
0

Шлях до героя

Ледь не автобан за останніми технологіями – в невеличкому селі Травневе на Тернопільщині. Сільську дорогу до батьківщини наймолодшого героя Небесної Сотні Назара Войтовича відремонтували місцеві дорожники.
23 травня, 10:06
0

Російський автопром дивує світ «новими» розробками

Тамтешні інженери не полишають надії зробити з лайна кулю і всіляко модернізують своє дітище. Щоправда, ідею як завжди злизали в американців.
23 травня, 10:05
0

ДжеДАІ. Воїни доріг за 22 травня 2017 року

Облавтодор присвятив та відремонтував дорогу в богом забутому селі - пам’яті загиблого Героя Небесної сотні. ДжеДАІ провели експеримент на дорогах Ужгороду. Та як радіокеровані машинки перестають бути іграшками.
22 травня, 20:33
0