21 березня, 12:43

Ноу-хау від російських дорожників

Керченський міст не витримав сильного шторму та почав буквально розпадатися на частини. Будівельники виправдовуються, що спеціально відпустили в море частину конструкцій. У мережу потрапило ярославське інноваційне латання вибоїн. Місцеві нано-технології базуються на методі - закидай калюжу шматками асфальту.

Останні випуски

Авторитет дядя Вова

Як столичний кримінальний авторитет дядя Вова на Жигулях утворив аварію на одному з київських перехресть.
29 березня, 12:31
0

На Миколаївщині пішов під воду міст через Інгул

Епідемія втомлених мостів дісталася й Миколаївської області. Там потонула переправа між двома селами.
29 березня, 12:31
0

У Китаї водій автобуса, лише дивом, зумів уникнути падіння в провалля

Щойно машина на пристойній швидкості проїхала небезпечне місце ,як керманич дав повний газ. Замість асфальту на дорозі, утворилася величезна діра. Хоч пасажирів добряче струсонуло, ніхто з них не постраждав.
29 березня, 12:31
0

ДжеДАІ. Воїни доріг за 28 березня 2017 року

Аварія посеред торговельного центру. Сорокаметровий ескалатор мало не завіз на той світ десятки покупців. Ця надзвичайна подія сталась у жвавому районі Гонконгу.Жахлива аварія сталася на Житомирщині, поблизу села Кам’янка. У смертельному рандеву зустрілися «Волга» та евакуатор Мерседес. На Миколаївщині пішов під воду міст через Інгул. Епідемія втомлених мостів дісталася й Миколаївської області. Там потонула переправа між двома селами. Як столичний кримінальний авторитет дядя Вова на Жигулях утворив аварію на одному з київських перехресть.
28 березня, 19:34
0