3 січня, 16:34

Небо над Дніпром - Океан Ельзи. Без меж

Океан Ельзи завершив концерт піснею "Небо над Дніпром", яку присвятив одному з найкращих міст в Україні. Дивіться наймасштабніший концерт Океану Ельзи "Без меж" до 25 річниці незалежності онлайн.

Останні випуски

Страшне завтра. Донбас: Економіка

Індустріальний Донбас - славетне минуле, страшне сьогодення та невідоме майбутнє. Донбас годує Україну - міф чи реальність? Чи є майбутнє в невизнаних республік? Процвітання чи розруха? Життя чи смерть? Що чекає відокремлений від України Донбас уже завтра - дивіться п’яту серію програми “Страшне завтра”. «Страшне завтра» – це не художній фільм-катастрофа, створений, аби полоскотати нерви глядачам. Це спроба заздалегідь окреслити проблеми, з якими країна, її окремі регіони чи великі міста можуть зіткнутися найближчим часом.  
16 травня, 14:20
0

Страшне завтра. Донбас: Інфраструктура

Втекти від війни неможливо. Уже понад мільйон мешканців Донбасу втратили свої домівки і стали біженцями. Вижити в місті із зруйнованими комунікаціями важче, ніж у тайзі. Терористи навмисне виводять з ладу необхідні для виживання регіону об’єкти. Приблизно 10 тисяч жилих приміщень та понад 5 000 об’єктів енерго- та водопостачання постраждали внаслідок війни.   «Страшне завтра» – це не художній фільм-катастрофа, створений, аби полоскотати нерви глядачам. Це спроба заздалегідь окреслити проблеми, з якими країна, її окремі регіони чи великі міста можуть зіткнутися найближчим часом.  
15 травня, 17:23
0

Страшне завтра. Донбас: Люди

23 роки життя в Україні мало що змінили для людей Донбасу. Окрім вивісок і власників шахт, посутньо нічого не змінилося. Люди продовжують вірити в світле радянське майбутнє. В 70х роках, відповідно до того, як зменшувалась кількість вугілля, зношувалися шахти і вимирали цілі шахтарські поселення, люди почали масово тікати з Донбасу. Сьогодні вторгнення Росії на Донеччину і Луганщину спричинило закриття й затоплення шахт, масове руйнування будинків, й відповідно ,нову хвилю еміграції.   «Страшне завтра» – це не художній фільм-катастрофа, створений, аби полоскотати нерви глядачам. Це спроба заздалегідь окреслити проблеми, з якими країна, її окремі регіони чи великі міста можуть зіткнутися найближчим часом.  
15 травня, 16:44
0

Страшне завтра. Донбас: Енергетика

Військовий конфлікт на сході України створив пряму загрозу для економічної безпеки держави, поставивши на карту життя людей на Донбасі й по всій країні. Чи зможе Донбас самотужки забезпечити себе енергоносіями? «Страшне завтра» – це не художній фільм-катастрофа, створений, аби полоскотати нерви глядачам. Це спроба заздалегідь окреслити проблеми, з якими країна, її окремі регіони чи великі міста можуть зіткнутися найближчим часом.  
15 травня, 16:27
0