20 березня, 20:51

Міжнародний огляд – ДжеДАІ за 20 березня 2017 року

У канадському штаті Альберта, вогонь знищив одну з найбільших автомобільних колекцій країни. Полум’я охопило 3,5 тис. квадратних метрів автомузею. Вогонь знищив десятки раритетних машин. Деякі з втрачених автівок були одними з останніх екземплярів на планеті. Дивіться більше автопригод зі всього світу у відео.

Останні випуски

ДжеДАІ. Воїни доріг за 28 червня 2017 року

Молодики в Черкасах викрали маршрутку й закінчили свою подорож на цвинтарі. ДжеДАІ розвіють міфи російського телебачення про черги на кордоні з Кримом.
28 червня, 21:01
0

Автопригоди з доріг світу – ДжеДАІ за 28 червня 2017 року

  У США хлопці не надто чемно повелися з серйозною пані, а та сама, без допомоги вклала двох забіяк на асфальт. У Нідерландах полісмени ганялися за коровами. Знервовані тварини на місцевій трасі опинилися після аварії вантажівки, що перевозила худобу на нову ферму.
28 червня, 20:52
0

Автопригоди з доріг України – ДжеДАІ за 28 червня 2017 року

Під маленьким містечком на Харківщині сьогодні не розминулися вантажівка, маршрутка та легковик. Потрійна ДТП сталася в центрі Житомира. На перехресті зустрілися Тойота Ленд Крузер Прадо, Субару Аутбек і Шевроле Авео.
28 червня, 20:47
0

Розбив авто за три мільйони!

У Києві водій після ДТП втік з місця аварії, лишивши в автомобілі постраждалого пасажира. А чоловік, хто прийшов з каяттям ніби він саме той водій – плутався у свідченнях, чим викликав підозру поліції.
28 червня, 20:35
0