20 березня, 20:51

Міжнародний огляд – ДжеДАІ за 20 березня 2017 року

У канадському штаті Альберта, вогонь знищив одну з найбільших автомобільних колекцій країни. Полум’я охопило 3,5 тис. квадратних метрів автомузею. Вогонь знищив десятки раритетних машин. Деякі з втрачених автівок були одними з останніх екземплярів на планеті. Дивіться більше автопригод зі всього світу у відео.

Останні випуски

Стрімкий кульбіт на Ланосі

Водій Ланоса глупої ночі «спіймав обочину» на Варшавці. Машина, перевернувшись – стала на колеса. Хто винен в інциденті та хто ремонтуватиме авто?
23 травня, 10:06
0

Шлях до героя

Ледь не автобан за останніми технологіями – в невеличкому селі Травневе на Тернопільщині. Сільську дорогу до батьківщини наймолодшого героя Небесної Сотні Назара Войтовича відремонтували місцеві дорожники.
23 травня, 10:06
0

Російський автопром дивує світ «новими» розробками

Тамтешні інженери не полишають надії зробити з лайна кулю і всіляко модернізують своє дітище. Щоправда, ідею як завжди злизали в американців.
23 травня, 10:05
0

ДжеДАІ. Воїни доріг за 22 травня 2017 року

Облавтодор присвятив та відремонтував дорогу в богом забутому селі - пам’яті загиблого Героя Небесної сотні. ДжеДАІ провели експеримент на дорогах Ужгороду. Та як радіокеровані машинки перестають бути іграшками.
22 травня, 20:33
0