23 квітня, 14:56

Королі рингу. Віктор Постол

Він пройшов шлях від простого охоронця в Броварах до непереможного українського чемпіона-професіонала. Про не зовсім боксерську роботу, відмову від мрії прийняти участь в олімпійських іграх, причини переходу в професійний бокс та про свої поєдинки, жоден з яких не завершився поразкою розповість чемпіон світу за версією WBC Віктор Постол в програмі "Королі рингу".

Останні випуски

Королі рингу. Олександр Усик - 2 частина

Олександр Усик. Частина 2 У новому проекті "Королі рингу" відомі боксери відверті як ніколи. У другій частині першого випуску програми Олександр Усик поділився міркуваннями щодо перспектив молодих боксерів після програшу Володимира Кличка. А також зізнався, що в рідному Криму не відчуває тиску за свою проукраїнську позицію - його люблять і поважають як людину і спортсмена.
16 квітня, 18:32
0

Королі рингу. Олександр Усик

Програма Королі рингу на 2+2. Перший випуск. Олександр Усик. Частина 1. У новому проекті "Королі рингу" відомі боксери відверті як ніколи. У першому випуску програми Олександр Усик розповів про те, чому проміняв футбол на бокс; як отримав люлей на дебютних змаганнях та запросив дружину на перше побачення. Наступний випуск програми "Королі рингу" у суботу, 16 квітня, о 13:10 на 2+2.
9 квітня, 14:12
0