14 березня, 21:10

Команда. 7 серія

Дивись онлайн серіал Команда - 7 серія. Місцеві кримінальні авторитети вирішили притиснути Андрія за те, що той взяв їх людей під час незаконного продажу діамантів. Щоб чесний опер сам віддав їм дорогоцінні камені, вони влаштовують пастку для його друга Макса і садять його до в'язниці. Підставна людина приносить в будинок Максима наркотики, услід за ним приходить поліція з обшуком. Тепер Андрію треба придумати, як витягти друга з в'язниці. Дивись 7 серію Команда онлайн.

Останні випуски

Команда. 24 серія

Дивись онлайн серіал Команда - 24 серія. Глава бандитів намагається вбити Волоха, але той, розуміючи, що на нього відкрилося полювання, максимально посилює охорону. Сталоне - єдиний, хто може підібратися до нього, але сам він у тюрмі. Приймається рішення дістати його із в'язниці, щоб той убив Волоха. Але крім помсти колишньому шефу у Сталоне залишилися й інші справи: розплата з Андрієм, Максом і Федором. Він підсовує вибуховий пристрій Максиму в будинок. Андрій пропонує удати, ніби план Сталоне вдався, і Макс мертвий, а самим у цей час шукати злочинця. Дивись 24 серію Команда онлайн.
12 квітня, 21:10
0

Команда. 23 серія

Дивись онлайн серіал Команда - 23 серія. Директор фірми, в якій Макс почав працювати начальником служби безпеки, платить Волоху. Той наказує звільнити Максима і підвищує ставку. Волох вважає, що кожен житель зобов'язаний йому за спокійне життя. Андрій, Макс і Федір вирішують встановити жучок Волоху, щоб, нарешті, отримати докази, які змогли б засадити місцевого авторитета за ґрати. Хлопці виходять на людину, що нелегально перевозить діаманти з Ізраїлю до Києва. Дивись 23 серію Команда онлайн.
11 квітня, 21:10
0

Команда. 22 серія

Дивись онлайн серіал Команда - 22 серія. Андрій виграє путівку в санаторій, але відпустку йому не дають. Замість нього їдуть Макс та Льоля, щоб відпочити від тещі. Але Макс, намагаючись допомогти працівниці санаторію, вплутується в справу про шантаж. Дочку місцевого бізнесмена крадуть двоє хлопців, щоб виторгувати у батька круглу суму. Максим знаходить місце, де ховають дівчину, але один не справляється. Внаслідок, він разом з Льолею опиняються у пастці шантажистів. Дивись 22 серію Команда онлайн.
10 квітня, 21:10
0

Команда. 21 серія

Дивись онлайн серіал Команда - 21 серія. У місті збивають машиною колишнього ув'язненого. Експерти встановлюють факт умисного наїзду на чоловіка, який щойно повернувся з в'язниці за те, що колись сам сів п'яним за кермо і збив двох хлопців. Підозри падають на чоловіка колишньої коханки вбитого, який не має алібі. Однак Макс спілкується з одним з тих самих хлопців, що потрапили 10 років тому під машину, і в його родині є сильні мотиви для помсти. Дивись 21 серію Команда онлайн.
6 квітня, 21:10
0