6 березня, 22:05

Команда. 2 серія

Дивись онлайн серіал Команда - 2 серія. Господаря будинку, де працює Федір, друг Андрія, вбивають прямо у дворі. Перший, хто потрапляє під підозру - Федір. Андрій не може залишити друга у відділенні, він домовляється з колегами і допомагає Федору. Тепер їм треба знайти вбивцю. Дружина повідомляє, що перед смертю чоловік лаявся з партнером по бізнесу Бєловим. Колишній військовий погрожує жінці і не збирається ділити з нею прибуткову справу. Сам він колись заробив перший капітал нелегальним чином, а вбитий дав йому частку у справі та допоміг розвинутися. Дивись 2 серію Команда онлайн.

Останні випуски

Команда. 24 серія

Дивись онлайн серіал Команда - 24 серія. Глава бандитів намагається вбити Волоха, але той, розуміючи, що на нього відкрилося полювання, максимально посилює охорону. Сталоне - єдиний, хто може підібратися до нього, але сам він у тюрмі. Приймається рішення дістати його із в'язниці, щоб той убив Волоха. Але крім помсти колишньому шефу у Сталоне залишилися й інші справи: розплата з Андрієм, Максом і Федором. Він підсовує вибуховий пристрій Максиму в будинок. Андрій пропонує удати, ніби план Сталоне вдався, і Макс мертвий, а самим у цей час шукати злочинця. Дивись 24 серію Команда онлайн.
12 квітня, 21:10
0

Команда. 23 серія

Дивись онлайн серіал Команда - 23 серія. Директор фірми, в якій Макс почав працювати начальником служби безпеки, платить Волоху. Той наказує звільнити Максима і підвищує ставку. Волох вважає, що кожен житель зобов'язаний йому за спокійне життя. Андрій, Макс і Федір вирішують встановити жучок Волоху, щоб, нарешті, отримати докази, які змогли б засадити місцевого авторитета за ґрати. Хлопці виходять на людину, що нелегально перевозить діаманти з Ізраїлю до Києва. Дивись 23 серію Команда онлайн.
11 квітня, 21:10
0

Команда. 22 серія

Дивись онлайн серіал Команда - 22 серія. Андрій виграє путівку в санаторій, але відпустку йому не дають. Замість нього їдуть Макс та Льоля, щоб відпочити від тещі. Але Макс, намагаючись допомогти працівниці санаторію, вплутується в справу про шантаж. Дочку місцевого бізнесмена крадуть двоє хлопців, щоб виторгувати у батька круглу суму. Максим знаходить місце, де ховають дівчину, але один не справляється. Внаслідок, він разом з Льолею опиняються у пастці шантажистів. Дивись 22 серію Команда онлайн.
10 квітня, 21:10
0

Команда. 21 серія

Дивись онлайн серіал Команда - 21 серія. У місті збивають машиною колишнього ув'язненого. Експерти встановлюють факт умисного наїзду на чоловіка, який щойно повернувся з в'язниці за те, що колись сам сів п'яним за кермо і збив двох хлопців. Підозри падають на чоловіка колишньої коханки вбитого, який не має алібі. Однак Макс спілкується з одним з тих самих хлопців, що потрапили 10 років тому під машину, і в його родині є сильні мотиви для помсти. Дивись 21 серію Команда онлайн.
6 квітня, 21:10
0