10 грудня, 23:06 509

Хоробрі серця. Мар'їнка

Мар'їнка – пульсуюча точка на лінії фронту. Її весь час обстрілюють і намагаються взяти під свій контроль вояки ДНР. Мешканці міста майже не виходять надвір, тому що обстріли тут постійно, ніби за розкладом. Вулиці пустують, а місто давно перетворилось на примару.

Найбільший за рік оборони міста наступ на населений пункт Мар'їнка розпочався 3 червня рано-вранці. Хоча за Мінськими домовленостями всю важку артилерію мали відвести від лінії фронту. У цьому пекельному бою працювала не тільки артилерія. Групи піхоти з танками та БМП почали впритул наступати на крайні українські позиції.

Наказ відкрити артилерійський вогонь українські військові отримали лише після 11:00, хоча стрілковий бій розпочався близько 5:00. Якби не запрацювала артилерія – втрати особового складу були б величезними. Цим героїчним боєм українські військові не тільки відвоювали Мар'їнку, а й посунули лінію фронту на 500 метрів.

Останні випуски

Хоробрі серця. Захисники ДАП

Вони не здалися. Здалися бетон і залізо. Тим, хто в ці хвилини біля Донецького аеропорту стримує орду знавіснілих бандитів і російських солдатів. Тим, хто стікаючи кров'ю, витягав з-під руїн аеропорту своїх товаришів. Тим, хто до останнього подиху захищав цей маленький шматочок української землі - усім їм ми присвячуємо цю програму.
6 грудня, 16:43
0

Хоробрі серця. Герої в кубі

Хоробрі, відчайдушні, незламні, ладні віддати своє життя рятуючи та захищаючи свою Вітчизну та близьких. Цей фільм про найсміливіших воїнів, котрі полишили свої родини і пішли захищати рідну землю від підступного ворога.
14 жовтня, 23:28
0

Хоробрі серця. Сапери

Саперні підрозділи призначені для ведення інженерної розвідки противника і місцевості, влаштування та утримання мінно-вибухових загороджень, опрацювання проходів в загородженнях супротивника і перевезення мінних тралів. Сьогоднішня програма "Хоробрі серця" присвячена саперам. Військово-патріотичний проект "Хоробрі серця" про людей, які проявили героїзм під час подій на сході України. Під час підготовки сюжетів за останні місяці з зони АТО ми познайомилися з неймовірно відважними людьми і стали свідками історій, після яких сюжети з героїчних фільмів і книг здаються тривіальними.
14 жовтня, 11:13
0

Хоробрі серця. Розвідники

Розвідники дуже часто грають провідну роль під час війни, адже саме вони знають більше за всіх про плани ворога. Саме від їхньої роботи залежать сотні і тисячі життів наших солдатів. Українські розвідники - сьогодні ми говоримо з ними і про них. Військово-патріотичний проект "Хоробрі серця" присвячений людям, які проявили героїзм під час подій на сході України. Під час підготовки сюжетів за останні місяці з зони АТО ми познайомилися з неймовірно відважними людьми і стали свідками історій, після яких сюжети з героїчних фільмів і книг здаються тривіальними.
14 жовтня, 11:12
0