3 січня, 16:30

Еверест - Океан Ельзи. Без меж

Океан Ельзи. Без меж – пісня "Еверест" з нового альбому гурту надзвичайно актуальна. У ній йдеться про те, що не варто звертати уваги на тимчасові труднощі. Треба завжди йти до своєї мети попри все. Дивіться наймасштабніший концерт Океану Ельзи "Без меж" до 25 річниці незалежності онлайн.

Останні випуски

Страшне завтра. Донбас: Економіка

Індустріальний Донбас - славетне минуле, страшне сьогодення та невідоме майбутнє. Донбас годує Україну - міф чи реальність? Чи є майбутнє в невизнаних республік? Процвітання чи розруха? Життя чи смерть? Що чекає відокремлений від України Донбас уже завтра - дивіться п’яту серію програми “Страшне завтра”. «Страшне завтра» – це не художній фільм-катастрофа, створений, аби полоскотати нерви глядачам. Це спроба заздалегідь окреслити проблеми, з якими країна, її окремі регіони чи великі міста можуть зіткнутися найближчим часом.  
16 травня, 14:20
0

Страшне завтра. Донбас: Інфраструктура

Втекти від війни неможливо. Уже понад мільйон мешканців Донбасу втратили свої домівки і стали біженцями. Вижити в місті із зруйнованими комунікаціями важче, ніж у тайзі. Терористи навмисне виводять з ладу необхідні для виживання регіону об’єкти. Приблизно 10 тисяч жилих приміщень та понад 5 000 об’єктів енерго- та водопостачання постраждали внаслідок війни.   «Страшне завтра» – це не художній фільм-катастрофа, створений, аби полоскотати нерви глядачам. Це спроба заздалегідь окреслити проблеми, з якими країна, її окремі регіони чи великі міста можуть зіткнутися найближчим часом.  
15 травня, 17:23
0

Страшне завтра. Донбас: Люди

23 роки життя в Україні мало що змінили для людей Донбасу. Окрім вивісок і власників шахт, посутньо нічого не змінилося. Люди продовжують вірити в світле радянське майбутнє. В 70х роках, відповідно до того, як зменшувалась кількість вугілля, зношувалися шахти і вимирали цілі шахтарські поселення, люди почали масово тікати з Донбасу. Сьогодні вторгнення Росії на Донеччину і Луганщину спричинило закриття й затоплення шахт, масове руйнування будинків, й відповідно ,нову хвилю еміграції.   «Страшне завтра» – це не художній фільм-катастрофа, створений, аби полоскотати нерви глядачам. Це спроба заздалегідь окреслити проблеми, з якими країна, її окремі регіони чи великі міста можуть зіткнутися найближчим часом.  
15 травня, 16:44
0

Страшне завтра. Донбас: Енергетика

Військовий конфлікт на сході України створив пряму загрозу для економічної безпеки держави, поставивши на карту життя людей на Донбасі й по всій країні. Чи зможе Донбас самотужки забезпечити себе енергоносіями? «Страшне завтра» – це не художній фільм-катастрофа, створений, аби полоскотати нерви глядачам. Це спроба заздалегідь окреслити проблеми, з якими країна, її окремі регіони чи великі міста можуть зіткнутися найближчим часом.  
15 травня, 16:27
0