29 грудня, 23:01

ДжеДАІ. Воїни доріг за 29 грудня 2016 року

Новорічний подарунок підготував Київпастранс для киян: у столиці з’явиться нічний громадський транспорт. Рух наземного транспорту з 31 грудня на 1 січня 2017 року буде продовжено на 3 години. ДжеДАІ вирушили до Фінляндії, на батьківщину Йоулупуккі, щоб з’ясувати на чому він розвозить свої подарунки. Порядок на дорогах цього року активно наводили депутати. Вони і штрафи пиякам збільшили, і дорожній фонд створили, ба навіть знизили акциз на автомобілі.

Останні випуски

ДжеДАІ. Воїни доріг за 24 травня 2017 року

Депутати планують суттєво ускладнити життя власникам авто на іноземній реєстрації. Нескінченна війна пішоходів і водіїв часом підживлюється ще й розміткою, якої не видно, зламаними знаками та несправними світлофорами.
24 травня, 20:07
0

Автопригоди з доріг світу – ДжеДАІ за 24 травня 2017 року

Дорожній боулінг по-російськи: вантажівка з несправними гальмами перетворилася на кулю, а машини на перехресті невільно стали кеглями. У Росії керманич Хонди хотів проскочити перехрестя, та не вдалося. Потужний удар від Тойоти обірвав його маневр.
24 травня, 20:00
0

Автопригоди з доріг України – ДжеДАІ за 24 травня 2017 року

У Києві, на вулиці Новокостянтинівській сталася моторошна ДТП. Автомобіль таксі з пасажирами вийшов з-під контролю та врізався у відбійник. Від удару зламався металевий паркан, і одна з його частин прошила Ланос наскрізь. Аварія в центрі Житомира надовго перекрила рух прилеглими вулицями. В годину пік тут зіткнулися Деу Нубіра й Таврія.
24 травня, 19:55
0

Лобове ДТП на столичному бульварі

На бульварі Дружби народів у лобову зійшлися сітроен та газель. Одного з водіїв довелося навіть вирізати з авто. Хто винен?
24 травня, 19:51
0