16 березня, 19:55

ДжеДАІ. Воїни доріг за 16 березня 2017 року

До Фінляндії – поромом! Восьмиповерховий велетень, який щодня перевозить десятки тисяч людей та авто. ДжеДАІ подорожують з Талліну до Гельсінкі. Скільки це коштує та на що потрібно звернути особливу увагу?

Як біля Бермудського трикутника річка Либідь вирвалась з під землі. Та через що прийшлось пройти столичним водіям, аби проїхати по вулиці Борщагівській?

Життя людей або понти мажорів? ДжеДАІ вирішили з’ясувати кому українські водії швидше поступляться дорогою.

На що треба звертати увагу при виборі авто з США? Розвінчуємо шахрайські схеми.

Останні випуски

ДжеДАІ. Воїни доріг за 23 травня 2017 року

Навіщо українцям запорожець на польських номерах? Як миколаївський випивака кілька кілометрів вдавав з себе трамвай. Та чому київській мерії невигідна сучасна транспортна розв’язка на Шулявці.
23 травня, 21:14
0

Міжнародний огляд – ДжеДАІ за 23 травня 2017 року

У пошуках адреналіну неординарний двобій влаштували в Британії. В США шлях на подіум заступила бетонна стіна, зіткнення з якою сталося на швидкості 370 кілометрів за годину.
23 травня, 20:50
0

Автопригоди з доріг України – ДжеДАІ за 23 травня 2017 року

Страшна автотроща у Дніпрі. Через недотримання швидкісного режиму зіткнулися Лексус і Ніссан. Від потужного удару Тііда фактично перетворилася на брухт. А японський кросовер відлетів на кілька десятків метрів і спалахнув. Зустріч військового УАЗа з деревом на Франківщині закінчилася смертю його водія. Після удару позашляховик відкинуло назад на кілька метрів.
23 травня, 20:45
0

Як закривають автомийки?

В столиці почали закривати автомийки. Як і за що – ексклюзивні подробиці.
23 травня, 20:38
0