11 січня, 20:27

ДТП з доріг світу – ДжеДАІ за 11 січня 2017 року

В Америці нерви добряче «лоскотала» негода. У штаті Колорадо шторм зносив усе на своєму шляху та ще й вкладав прямісінько на машини. В Пакистані з ніг та колес збивають незвичайні учасники дорожнього руху. Великі, безжальні та рогаті.

Останні випуски

У США гниють 120 тисяч нікому не потрібних автомобілів Volkswagen

Це відкликані концерном моделі, що мали проблеми з програмним забезпеченням. У компанії не знають, що робити з цим автопарком. Керівництво автогіганта не придумало, як виправити недоліки у такої кількості машин. Тому є велика ймовірність, що їх можуть відправити на утилізацію. В Угорщині вщент вигорів Lamborghini .А в Росії чоловік відсудив у АвтоВаза майже 9 тисяч доларів. Деталі - в добірці автокурйозів від ДжеДАІ.  
28 березня, 13:53
0

ДжеДАІ. Воїни доріг за 27 березня 2017 року

У Миколаєві поліція два дні поспіль затримувала одного й того самого водія маршрутки у стані наркотичного сп’яніння. КМДА готується до оновлення автопарку - вже в квітні планують придбати 15 службових автівок вартістю 8 млн, однак доцільність цієї покупки - сумнівна. Британець відсудить кругленьку суму за пошкодження свого суперкара на невідремонтованій ділянці дороги.    
27 березня, 19:37
0

Добірка ДТП з доріг світу – ДжеДАІ за 27 березня 2017 року

У Татарстані 22-річна автоледі через онлайн-трансляцію потрапила в серйозну ДТП. Жага популярності та лайків спочатку завезла дівчину в зустрічний автобус ПАЗ, а ще за мить - на той світ. У США п’яний водій в’їхав у відбійник. Ці та інші аварії - у традиційній добірці програми ДжеДАІ.  
27 березня, 19:33
0

Чергове оновлення автопарку КМДА: на чому незабаром кататимуться столичні чиновники

Попри те, що у кожного чиновника КМДА є власний автомобіль, вони не бажають витрачати власний бензин, якщо є службова автівка. А коли державні машини наїздять максимально допустимого пробігу , чиновникам, як дітям, купують нові. Оновлення автопарку КМДА очікується вже у квітні. Журналісти програми ДжеДАІ розбиралися з ситуацією.  
27 березня, 19:27
0