21 березня, 12:44

Дорожній креатив, або Як ремонтують дороги у Дніпрі

Розбиті дороги вже остаточно дістали дніпровських водіїв. У вибоїни вони повкладали білі мішки зі щебнем. Ідея вражає своєю новизною та практичністю: і глибину ями зменшує, і видно здалеку.

Останні випуски

Кавоварка-Х5: як BMW перетворили на кавомобіль

Він дарує справжній комфорт і тішить власника розкішним салоном та багатством функцій. Проте українські золоті руки зуміли вдосконалити здавалося б і так ідеальне авто, додавши до нього ще одну унікальну опцію. Про BMW-кавомобіль – просто зараз.  
28 квітня, 20:29
0

ДжеДАІ. Воїни доріг за 28 квітня 2017 року

Чим загрожують на дорогах поліцейські Пріуси? Чому у Червонограді працює лише одне службове авто? Куди поїхав восьмирічний хлопчик на машині батька? І як БМВ перетворили на кавомобіль. Дивіться ДжеДАІ. Воїни доріг.  
28 квітня, 20:11
0

Автопригоди з доріг світу – ДжеДАІ за 28 квітня 2017 року

Вони гублять на дорозі дітей, в'їжджають у паркани чи припарковані автомобілі, і в результаті - стають героями нашої традиційної добірки. Картину тижня завершають безглузді автоісторії з різних куточків планети.    
28 квітня, 20:06
0

Невгамовні і наполегливі: як п'яні керманичі із поліцейськими не порозумілися

Вихідні ще на підході, проте дехто встиг їх відсвяткувати у розпал робочого тижня. Та от біда! Виявляється - оковита так позаливала їм очі - що впізнати поліцейських у формі - їм вже над силу.  
28 квітня, 20:03
0